"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Dicsérő oklevéllel jutalmazott tanulók névsora

Az idei tanév nem zárulhatott ünnepélyes tanévzáró szentmisével, így a honlap felületén soroljuk fel büszkeségeinket és gratulálunk eredményeikhez.

Kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért

Kitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért

Kitűnő tanulmányi eredményéért

Általános nevelőtestületi dicséretben részesül

Bézi Emma 3.a

Kónya-Kiss András 3.a

Kapitány Máté 3.a

Hogyor Áron 4.a

Bogdán Eliza 3.a

Szalai Dominik 2.b

Tóth Balázs 2.b

Farkas Artúr Attila 2.a

Fördős Csenge 3.a

Magasházi Márk Gábriel 2.b

De Waard-Dlustus Matilda 2.b

Nagy Gergely 2.a

Gelányi-Balog Panna3.a

Derzbach Kamilla 2.b

Rácz-Makra Richárd 2.a

Verebes Benedek András 2.b

Gulybán Zsófia 3.a

Mohácsi Barnabás 3.b

Reizinger Ádám 3.b

Antal Zille 4.b

Gyuricza Botond 3.a

Hesz ANdrás Márk 4.b

Szilágyi Áron 3.b

Illyés Blanka 4.b

Takács-Naár Konrád 3.a

Szász Zoé Inez 1.b

Csóh Zalán 1.b

Kovács Kende 4.b

Verebes Benedek András 2.b

Bedő Zsombor 1.a

 

Szerencsi Enikő 4.b

Schultz Zsófia 2.b

Dunai-Kovács Olivér 1.a

   

Kovács Emma Dorottya 2.b

Rimóczi Bence Balázs 1.a

   

Kabak Laura 2.b

Schorsch Boldizsár 1.a

   

Hesz Márton Ákos 2.b

Szabó Bálint 1.a

   

Füzesi Csenge Katalin 2.b

Parászka Bence Szilárd 1.a

   

Ferenczy Márta 2.b

Kádár Gyula 1.a

   

Farkas-Karsay Ferenc 2.b

     

Chen Yanyun 2.b

     

Farkas Áron József 4.a

     

Hesz Réka Erzsébet 4.a

     

Hogyor Áron 4.a

     

Kovács Barnabás György 4.a

     

Németh-Nagy Luca 4.a

     

Zuber Bálint 4.a

     

Farkas Artúr 2. a

     

Nagy Gergely 2. a

     

Baranyai Zenke Réka 2.a

     

Kápolnási Máté 2.a

     

Papp Kamilla 2.a

     

Szabó Léna 2.a

     

Tóth Kinga 2.a

     

Belán Ákos 2.a

     

Balyi Bendegúz 3.b

     

Bogos Gergely 3.b

     

Habib Samwiel Naguib Mariska 3.b

     

Oros Áron 3.b

     

Szabó Vivien Eszter 3.b

     

Szőke Rea 3.b

     

Takács Kinga 3.b

     

Tolnai Julianna Klára 3.b

     

Telkes Boróka 3.b

     

Várai Boglárka Csenge 3.b

     

Antal Zille 4.b

     

Cseh Zsombor 4.b

     

Illyés Blanka 4.b

     

Kovács Kende Ádám 4.b

     

Laczó Bence Péter 4.b

     

Perbiró Kinga 4.b

     

Szerencsi Enikő 4.b

     

Asztalos Anna 1.b

     

Asztalos Máté 1.b

     

Bajor Barna 1.b

     

Baracsi Fruzsina 1.b

     

Barka Jácinta 1.b

     

Bazánth Blanka Katalin 1.b

     

Csányi Márton 1.b

     

Csuha Noel 1.b

     

Kónya-Kiss Anna 1.b

     

Szainik Gergő 1.b

     

Pusztai Jázmin 1.b

     

Adamecz Anna Vanda 1.a

     

Adamecz Hanna 1.a

     

Ferenczy Rita 1.a

     

Goóg Lili 1.a

     

Juhász Rozália Réka 1.a

     

Kis- Máté Molli 1.a

     

Papp Vivien Kiara 1.a

     

Soós István 1.a

     

 

 

 

Jeles tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért

Jeles tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért

Jeles tanulmányi eredményéért

Példamutató magatartásáért és szorgalmáért

Forrási Laura 3.a

Kiss Milán 3.a

Horavecz Anna Árven 2.b

Molnár Belián 1.b

Oswald András 3.a

Karácsony Csongor 4.b

Dócs Anna 2.b

Körömi Kincső 1.b

Nagy Csongor 4.a

Kozák Nátán Gábriel 1.b

Pusztai Dávid 2.b

Lauró József Ferenc 1. b

Pap Zoé Izabella 4.a

Furár Viktória Tímea 1.a

Balázs Petra 2.a

 

Sztancsik Zsombor 4.a

Dócs Ádám 1.a

Csáki Alexandra 2.a

 

Varga Beatrix Klára 4.a

Márai Gergő Donát 3.b

Elek Dávid 2.a

 

Csonka Flóra 4.a

Németh-Nagy Zénó 3.b

Endlein Viktória Enikő 2.a

 

Bezák Martin Szilveszter 4.a

Mohai Linda 3.b

Németh-Nagy Rézi 2.a

 

Albert Balázs 4.a

Szvetlik Nimród 3.b

Kiss Szonja 2.a

 

Fazekas Máté 4.a

 

Várai Lelle Réka 1.b

 

Megyesi Noémi 3.b

 

Várai Lili Enikő 1.b

 

Csipke Zétény 4.b

 

Szalai Szófia 1.b

 

Megela-Szabó Péter 4.b

 

Sebők Benjamin 1.a

 

Papolczy Veronika Heide 4.b

 

Fischer Anna Stefánia 4.a

 

Szegedi Bíborka Marcella 4.b

     

Vén Panka 4.b

     

Pedroso-Gártner Alex 4.b

     

Csipke Attila Zalán 1.b

     

Farkas Dominik 1.b

     

Kovács-Szircsák Milán 1.b

     

Márai Ádám Mihály 1.b

     

Szentgyörgyi Zoé Viktória 1.b

     
       
5.a 5.b 5.c 6.a 6.b
kitűnő: kitűnő: kitűnő: kitűnő: kitűnő:
Erdős Rebeka Busa Gergő Kacskovics Balázs Gyula Gulybán Gréta Ormós Tímea Dóra
Farkas Dániel Konrád Rozália Baranyai Keve Levente Terjék Viktória Senviczki Krisztina Kinga
Lading Luca Kovács Boldizsár Ferenc     Szamkó Botond
Lakó-Futó Anna Mohácsi Flóra      
Lengyel Hanna Luca        
jeles: jeles: jeles: jeles: jeles:
Ács Lilla Deme Milán Amrbrus Fruzsina Finta Kristóf Derzbach László
Balázs Boglárka Drescher Nándor Károly Bánóczi Anna Laczó Fruzsina Fischer Péter
Bernáth Laura   Czenter Dóra Mayer Péter Halas Domokos Móric
Juhász Tamás   Elek Ádám Olgyay András Jamriskó Áron
    Vágó Bence   Matskássy Ákos Fülöp
    Vörös Domos   Szerencsi Dóra
         
8.a 7/1a 7/1b 8/2 9/3
kitűnő: kitűnő: kitűnő: kitűnő: kitűnő:
Szerencsi Ádám Goóg Emma Kovács Kincső Virág Emese Júlia Margit Csopják Dorina
      Finta Dávid Olgyay Máté
      Füzesi Levente  
  jeles: jeles: jeles: jeles:
  Andrási Zalán Olivér Belán Botond Busa Lilla Cseh Margaréta
  Elek Máté Czél Milán Boldizsár Blanka Fazekas Petra
  Mócsán Marcell Dalos Nikolett Boglárka Dédesi-Tózsa Eszter Bieder Tamara 
  Oláh Zsófia Horvát-Karajz Júlia Melinda Hölgye Dorina Halas Zoltán Henrik
  Sütő Virág   Nagy Kincső Ürögi Ildikó
  Vágó Emma   Sebők Dorottya Baranyai Réka
      Szijártó Zsuzsanna Baranyai Sára
      Tihanyi Dorina Vanda
      Szűcs Emma  
      Üveges Anna  
      Váró Réka  
      Veisz Anna  
      Valkó Petra  
         
10/4 11/5a 12/6    
kitűnő: kitűnő: kitűnő:    
Andrási Kristóf Emese Rita Marianna Gyarmati Áron Csaba    
Bakacsi András Finta György Gyulai Liliána Anita    
Bakacsi Lilla Kelemen Anna Juhász Veronika    
Bakacsi Máté   Kámán Panna    
Németh Beáta   Katona Dorina Panna    
Selmeczi Rebeka   Nagy Dóra Kata    
Szerencsi Péter   Szabó Tímea Anna    
    Szakmáry Réka    
jeles: jeles: jeles:    
Antal Zétény András Cseppely Dóra Huszár Lili    
Bajusz Eszter Fafula Flóra Telek Zita Marianna    
Bezák Viktória Diána Krajcsovicz Petra      
Horváth Lídia Sára Oláh Márk      
Kiss Dániel Timúr Paulovics Ádám      
Král Gergely László        
Mercz Dániel János        
Prohászka Máté Pál        
Seregi Tamás Ádám        
Seres Fanni Ágnes        
Szőke Szabina        
 

    Következő események

© 2020 Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva