"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Dicsérő oklevéllel jutalmazott tanulók névsora 1.-6. évfolyam

Gratulálunk büszkeségeinknek eredményeikhez

       1173 Budapest, Pesti út 84.

      Telefon: 256-5825, Fax: 256-3318

       Ímélcím: pal.apostol@freemail.hu

           Adószám:18036905-2-42

                                                                OM: 035115

                               

2020/2021-es tanév kitűnő és jeles tanulói

 

 

2. évfolyam

 

Kitűnők

 

Adamecz Vanda

Dunai - Kovács Olivér

Ferenczi Rita

Goóg Lili

Juhász Rozália Réka

Papp Vivien Kiara

Rimóczi Bence Balázs

Soós István

Baracsi Fruzsina

Csipke Attila Zalán

Csóh Zalán

Szainik Gergő

 

Jelesek

 

Szabó Bálint

Asztalos Anna

Asztalos Máté

Bajor Barnabás

Barka Jácinta

Bazánth Blanka

Csányi Márton

Csuha Noel

Farkas Dominik

Kónya-Kiss Anna

Lauró József

Márai Ádám

Pusztai Jázmin

Szász Zoé Inez

Szentgyörgyi Zoé

Vén Sára

 

 

 

 

3. évfolyam

 

Kitűnők

 

Balázs Petra

Baranyai Zenke Réka

Belán Ákos

Berkó Bettina

Csáki Alexandra

Elek Dávid

Farkas Artúr Attila

Kiss Szonja

Nagy Gergely

Németh-Nagy Rézi

Papp Kamilla

Szabó Léna

Indrik Csaba

Verebes Benedek András

Szalai Dominik

Schultz Zsófia

Magasházi Márk Gábriel

Kovács Emma Dorottya

Kabak Laura

Füzesi Csenge Katalin

Derzbach Kamilla

Bencze Dávid

Farkas-Karsai Ferenc

Ferenczy Márta

 

Jelesek

 

Kápolnási Máté

Megela-Szabó Ádám

Rácz-Makra Richárd

Tóth Kinga Rózsa

Youssef Jyano Amir

Dócs Anna

Tóth Balázs

Pusztai Dávid

Hesz Márton Ákos

 

4. évfolyam

 

Kitűnők

 

Fördős Veronika Csenge

Gulybán Zsófia

Gyuricza Botond

Takács-Naár Konrád

Bogos Gergely

Oros Áron

Szőke Rea

Takács Kinga

 

Jelesek

 

Bézi Emma

Forrási Laura

Gelányi-Balog Panna

Balyi Bendegúz

Habib Mariska

Majoros Marcell

Megyesi Noémi

Mohácsi Barnabás

Reizinger Ádám

Szabó Vivien

Szilágyi Áron

Telkes Boróka

Tolnai Julianna

Várai Boglárka

 

5. évfolyam

 

Kitűnők

 

Farkas Áron József

Kovács Kende Ádám

Perbíró Kinga

Szerencsi Enikő

 

Jelesek

 

Csonka Flóra

Hesz Réka Erzsébet

Antal Zille

Ilyés Blanka

 

6. évfolyam

 

Kitűnők

 

Ács Lilla

Lakó-Futó Anna

Lengyel Hanna Luca

Busa Gergő

Konrád Rozália

Kacskovics Balázs Gyula

Elek Ádám

 

Jelesek

 

Balázs Boglárka

Bernáth Laura

Erdős Rebeka

Farkas Dániel

Lading Luca

Grabovszky Mihály

Deme Milán

Czenter Dóra

Vörös Domos

Baranyai Keve Levente

 

Általános nevelőtestületi dicséretben részesült tanulóink

 

Goóg Lili 2.a

Juhász Rozália Réka 2.a

Rimóczi Bence Balázs 2.a

Nagy Gergely 3.b

Farkas-Kasai Ferenc 3.b

Gulybán Zsófia 4.a

Oros Áron 4.b

Farkas Áron József 5.a

Kovács Kende 5.b

Szerencsi Enikő5.b

Lengyel Hanna 6.a

Lakó-Futó Anna 6.a

Konrád Rozália 6.b

Elek Ádám 6.c

Kacskovics Balázs Gyula 6.c

 

Országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredmények

 

MatekÁsz versenyen 1. helyezést ért el

 

Majoros Vencel 1.a

Kiss Boróka 1.b

Farkas-Karsai Ferenc 3.b

 

Dugonics matematika versenyen

 

Bogos Gergely 4.b     6.helyezett

Oros Áron 4.b            3. helyezett

Szilágyi Áron 4.b       7. helyezett

 

Abacus országos matematika levelezőverseny

 

Gyuricza Botond 9. helyezett

    Következő események

    • 2021-11-08

      Tájékoztató szülői értekezlet a gimnáziumba jelentkezők szüleinek 17:30

    2021-11-22

    Nyílt napok a gimnáziumi tagozaton

2021-11-23

Nyílt napok a gimnáziumi tagozaton

© 2021 Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva