"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Osztályaink és a névsorok

Tekintsék meg a Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium osztályait

 

2018–2019. tanév

 

 

     1. a                                                                                   Osztályfőnök: Máté Ida

  1. Balázs Petra                       

  2. Baranyai Zenke Réka

       3.  Belán Ákos

       4.  Bertalan Mátyás

      5. Elek Dávid

      6. Endlein Viktória Enikő

      7. Farkas Artúr Attila

  1. Horváth Kristóf

  2. Kamel Jyano Amir Youssef

  3. Kiss Szonja    

  4. Megela-Szabó Ádám

  5. Nagy Gergely

  6. Németh-Nagy Rézi

  7. Papp Kamilla

  8. Rácz-Makra Richárd

  9. Soós Ferenc Gábor

  10. Szabó Léna

  11. Tóth Kinga Rózsa

     1. b                                                                      Osztályfőnök: Hagemann Péterné

  1. De Waard-Dlustus Matilda Éva

  2. Derzbach Kamilla

  3. Dócs Anna

  4. Fejes Balázs

  5. Ferenczy Márta

  6. Furár Viktória Tímea

  7. Füzesi Csenge Katalin

  8. Hesz Márton Ákos

  9. Horavecz Anna Árven

  10. Kabak Laura

  11. Kovács Emma Dorottya

  12. Losonci Bernadett Luca

  13. Magasházi Márk Gábriel

  14. Schultz Zsófia

  15. Szalai Dominik                   

  16. Tóth Balázs

  17. Verebes Benedek András

    2. a                                                            Osztályfőnök: Nagyné Czoboly Mária

  1. Balatoni Bence
  2. Baracsi Péter Marcell
  3. Baranyai Júlia

  4. Bézi Emma

  5. Bogdán Eliza

  6. Forrási Laura

  7. Fördős Veronika Csenge

  8. Gelányi-Balog Panna

  9. Gulybán Zsófia

  10. Gyuricza Botond

  11. Habib Khalil Mira Amgad

  12. Kapitány Máté Bence

  13. Kiss Milán Ádám

  14. Kónya-Kiss András

  15. Lörincz Csongor                 

  16. Olasz Krisztián Dávid

  17. Oswald András Pál

  18. Seres Bence

  19. Suki Karolin Erzsébet

  20. Takács-Naár Konrád

     2. b                                                           Osztályfőnök: Mukkné Kovács Csilla

  1.  Abai Áron                           

  2.  Balyi Bendegúz

       3.  Bogos Gergely

       4.  Finta Benedek

      5.  Habib Samwiel Naguib Mariska

      6.  Kádár-Selmeci Anna

      7.  Márai Gergő Donát

    8.   Máthé Martin

    9.   Mohácsi Barnabás

     10.  Mohai Linda

      11.  Németh-Nagy Zénó            

      12.  Oros Áron

     13.  Reizinger Ádám

  14. Schlegl Anna

    15.  Szabó Vivien Eszter

16.  Szilágyi Áron

17. Szőke Rea

18. Szvetlik Nimród                                          

19. Takács Kinga

20. Tolnai Julianna Klára

21. Vadkerti Dorottya Krisztina

22. Várai Boglárka Csenge

    3. a                                                Osztályfőnök: Vén Beáta, Kozma Tamásné                                                                                                          

 

  1. Albert Balázs

  2. Bezák Martin Szilveszter

  3. Borbély Boglárka Erika

  4. Farkas Áron József

  5. Fazekas Máté

  6. Gyárfás Marcell

  7. Fischer Anna Stefánia

  8. Habib Martin Ashraf

  9. Hesz Réka Erzsébet

  10. Hogyor Áron

  11. Kanizsai Imola

  12. Kármán Petra

  13. Katona Ákos

  14. Kiskárpáti Nóra

  15. Kovács Barnabás György

  16. Kovács József

  17. Körömi Csenge

  18. Mayer András

  19. Nagy Csongor Tibor

  20. Nagy Emma Dorka

  21. Németh Nagy Luca                              

  22. Nyíri Zoltán Norbert

  23. Szabó András

  24. Sztancsik Zsombor

  25. Varga Beatrix Klára

  26. Zuber Bálint

     3. b                                                                Osztályfőnök: Kiss-Bodnár Melinda

  1. Antal Zille

  2. Barkóczi Csenge Veronika

  3. Bodor Norbert

  4. Cseh Zsombor

  5. Csipke Zétény                                

  6. Erdős Luca Jázmin

  7. Fazekas Luca

  8. Habib Khalil Bavli Amgad

  9. Harrison Zwandi A’Neil                 

  10. Hesz András Márk

  11. Illyés Blanka

  12. Juhász Borbála Zita

  13. Karácsony Csongor

  14. Kovács Kende Ádám

  15. Laczó Bence Péter

  16. Megela-Szabó Péter

  17. Papolczy Veronika Heidi

  18. Paraszt Zsófia Csilla

  19. Petneházi-Csikós Réka

  20. Szabó Lili

  21. Szegedi Bíborka Marcella

  22. Szerencsi Enikő

  23. Telkes Regő                                                           

  24. Vén Panka

     4. a                                                                                 Osztályfőnök: Papp Zsófia

  1. Ács Lilla

  2. Balázs Boglárka                 

  3. Baranyai Keve Levente

  4. Bernáth Laura

  5. Csia Csenge

  6. Dósa Ágnes Anna                     

  7. Erdős Rebeka                            

  8. Ferenczy Péter

  9. Gelányi-Balog Luca

  10. Hejüsz Fanni

  11. Hölgye Marcell

  12. Illyés Benedek

  13. Juhász Tamás

  14. Kacskovics Balázs Gyula

  15. Lakó-Futó Anna

  16. Lengyel Luca Hanna

  17. Makkos Patrik

  18. Mórent Máté Benedek

  19. Nagy Ágoston

  20. Pogonyi Zita Ilona              

  21. Póti Sára

  22. Schlegl Kristóf

  23. Szabó Norbert

  24. Szólás-Schön Attila Kevin

  25. Sztancsik Orsolya

  26. Szücs Norina Anna

  27. Szvatkó Patrícia                 

  28. Szvatkó Petra                     

  29. Vágó Bence

  30. Varela Csorba Viktor

  31. Vári Emese Réka

4.b                                                                    Osztályfőnök: Gerencsér Mária

  1. Berkeczi Bence

  2. Betónia Lili Eszter

  3. Borbély László

  4. Budai Zsófia

  5. Busa Gergő

  6. Csábi Benedek Zsigmond

  7. Csábi Borbála Katalin

  8. Deme Milán                                   

  9. Drescher Nándor Károly

  10. Hőgerl Blanka

  11. Katona Bence

  12. Katona Dóra

  13. Katona Petra

  14. Kereszti Márton András

  15. Kiss Nóra

  16. Konrád Rozália

  17. Kovács Boldizsár Ferenc             

  18. Kovács János

  19. Márai Bence Pál

  20. Mohácsi Flóra

  21. Molnár Titanilla

  22. Németh Péter                                 

  23. Neszmélyi Lídia Zita

  24. Orosz Anna

  25. Remsei Fruzsina                           

  26. Seres Máté Gábor

  27. Szelei Kristóf

  28. Ugrai Bence

  29. Vereckei Nikolett Éva

  30. Vigh Mátyás

     5. a                                                                     Osztályfőnök: Jamriskó Mária

  1. Baranyai Miklós

  2. Barkóczi Botond

  3. Baukó Zsuzsanna Bernadett

  4. Bikádi Beatrix Éva

  5. Bodor Bence

  6. Cseh Flóra

  7. de Waard-Dlustus Léna Izabella

  8. Dudás Szimonetta Dóra

  9. Fazekas Ákos

  10. Finta Kristóf

  11. Fördős Vilmos Gergely

  12. Frics Mátyás

  13. Gulybán Gréta

  14. Gyárfás Levente Péter                              

  15. Gyulai Anna

  16. Kökény Dániel  

  17. Laczó Fruzsina

  18. Mayer Péter

  19. Nagy Márk Csongor

  20. Nagy Zsombor Levente                            

  21. Olgyay András

  22. Pálvölgyi Bernát

  23. Papolczy Zsuzsa Minna

  24. Petrezselyem Fanni

  25. Skravanek Lázár Tamás

  26. Szücs Dominik Norbert

  27. Terjék Viktória                                

  28. Tóth Panni

  29. Váradi Patrik

  30. Váradi Zsombor

  31. Zsilinszky Áron                                        

    5. b                                                            Osztályfőnök: Belán-Berényi Lilla

  1. Derzbach László

  2. Everling Ádám Mátyás                  

  3. Fejes Bence

  4. Fischer Péter

  5. Földesi Zsolt

  6. Geri Alíz Júlia

  7. Habib Marslino Ashraf

  8. Halas Domokos Móric                   

  9. Horváth Natália

  10. Jacsó Emma                                                            

  11. Jamriskó Áron

  12. Kiss Iván Mihály

  13. Marosvári Martina

  14. Máthé Krisztina

  15. Matskássy Ákos Fülöp

  16. Monori Anna Virág                        

  17. Nagy Milán

  18. Ormós Tímea Dóra

  19. Palásthy Anita Berta

  20. Prohászka Márton Márk                 

  21. Rákos-Zichy Lőrinc  Ágoston       

  22. Román Ákos

  23. Román Szabolcs

  24. Senviczki Krisztina Kinga             

  25. Szabó Tamara

  26. Szamkó Botond

  27. Szerencsi Dóra

  28. Telek   Zsombor Mátyás                                         

  29. Tóth Alíz

  30. Tóth Lili Emese                               

  31. Zeitler Nándor

     6. a                                                                    Osztályfőnök: Mészáros Gáborné

  1. Andrási Zalán Olivér

  2. Boone William Nicholas     

  3. Colle Milán Mathéo

  4. Deák Bence Attila                                                               

  5. Elek Máté                              

  6. Ferenczy Áron

  7. Goóg Emma

  8. Hollósi-Bonta Loránd

  9. Horti Sebestyén István        .

  10. Hunyadi Csaba                   

  11. Juhász Júlia Natália

  12. Katona Kíra Petra

  13. Kursinszky Cecília Mária

  14. Laki Botond

  15. Lakó-Futó Mátyás

  16. Lendvay Benjámin                                     

  17. Lőrincz Csenge

  18. Lukács Noémi Anna            .

  19. Mayer Ábel

  20. Mócsán Marcell                   

  21. Monori Máté                         

  22. Nagy Dalma

  23. Nagy Margaréta Boróka     

  24. Oláh Zsófia

  25. Orosz Laura                         

  26. Papp Veronika

  27. Safranka-Timár Sára

  28. Sütő Virág

  29. Tihanyi Zoé Renáta

  30. Tóth Szabolcs                                                                     

  31. Üveges Dóra Veronika

  32. Vágó Emma

  33. Vigh Luca Zsófia

  34. Zeitler Mátyás          

 

     6. b                                                                      Osztályfőnök: Hamar Ágnes Éva

  1. Bazánth Dániel

  2. Belán Botond

  3. Bőcs Botond                                              

  4. Csekk Dávid

  5. Dalos Nikolett Boglárka   

  6. Éles Márton István

  7. Erdész Boróka

  8. Hesz Nóra Mária

  9. Horváth Zoltán Solt

  10. Horvát-Karajz Júlia Melinda

  11. Huszár Sarolta                                          

  12. Illés Orsolya                                              

  13. Kármán Ádám

  14. Kelemen Márton Ábris

  15. Kili Csaba

  16. Kovács Kincső Virág

  17. Krek András Adolf

  18. Lakatos Előd

  19. Lakó-Futó Bence

  20. Makkos Milán

  21. Mile Csanád Ferenc

  22. Nagy Benedek Mátyás

  23. Németh-Nagy Lili

  24. Rostás Andrea Gabriella

  25. Rostás Attila Miklós

  26. Sejben Lili                           

  27. Seregi Márton Lázár

  28. Szegedi Dorina

  29. Szilágyi Barna

  30. Szűcs Bálint Gábor           

  31. Vári Gergő

  32. Verbai Adrienn

  33. Verbai Árpád

      7.  a                                                                     Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

  1. Cernica Emanuel               

  2. Földes Kitty Kira

  3. Hegyi Barnabás Bendegúz 

  4. Horváth Jázmin

  5. Juhász Janka                     

  6. Karácsony Károly

  7. Khalil Robert

  8. Khalil Steven

  9. Madarász Kamilla Sára

  10. Magyarosy Renáta                                    

  11. Majer Péter Balázs

  12. Mintál Lili

  13. Nagy Barnabás

  14. Őrsi Levente Áron

  15. Petneházi-Csikós Petra

  16. Rajnai Olivér Márk

  17. Remsei Balázs

  18. Rendek Ferenc András

  19. Szabó Luca Viktória

  20. Szerencsi Ádám

  21. Varela-Csorba Mátyás

  22. Zsilinszky Kinga

      8.  a                                                                       Osztályfőnök: Farkas Gergely

  1.  Árki Fanni

  2. Bótz Tamás                                     

  3.  Dedeyan Narék Szévak

  4.  Deli Tamás

  5.  Fedor Barbara

  6.  Fejes Bernadett

  7.  Horváth Hanna

  8.  Kalla Kamilla Zsuzsanna

  9.  Lakatos Tímea

  10.  Lénárt Viktória Vivien

  11.  Lukács Norbert

  12.  Mihalcsik Ádám Milán

  13.  Nagy Regina

  14.  Nyári Tamás György

  15. Öhlmayer Panna

  16. Papolczy Annamária

  17. Papp Dorottya                                  .

  18. Sipos Henrietta

  19. Szabó Regina

  20. Szabó Zoltán

  21. Szeltner Réka                        

  22. Szmolár Gergő József

  23. Tóth Levente

  24. Tóth Levente Pál

  25. Tóth Zsombor

  26. Varga Tamás

  27. Vincze Boglárka Réka

  28. Zsichla Gergő

     7/1.                                                                Osztályfőnök: Bakacsi Andrásné

     1.  Albert Gizella                                              

     2.  Baranyai Zétény András

   3.  Boldizsár Blanka     

4.  Busa Lilla

5.  Csipke Botond Attila                      

  1. Dédesi-Tózsa Eszter         

  2. Deregán Gábor

  3. Emese Júlia Margit            

  4. Farkas Gréta

  5. Finta Dávid

  6. Füzesi Levente Tamás                  

  7. Hábenczius Máté              

  8. Hölgye Dorina

  9. Józan Melinda                    

  10. Kovács András Kristóf

  11. Kovács Flóra                                  

  12. Kovács Miriam Lili                                    

  13. Laczházi Anna

  14. Lőrincz Bence         

  15. Lukács Barnabás

  16. Mile Keve László

  17. Nagy Csongor

  18. Nagy Kincső                                   

  19. Oláh Olivér

  20. Román Kata

  21. Sebők Dorottya

  22. Szijártó Zsuzsanna

  23. Szűcs Emma

  24. Tihanyi Dorina Vanda                   

  25. Üveges Anna

  26. Valkó Petra

  27. Váró Réka

  28. Veisz Anna

  29. Zágoni Ádám

     8/2.                                                                      Osztályfőnök: Barcsay Ágnes

  1. Balthes Dóra Tünde
  2. Baranyai Réka                                                                   

  3.    Baranyai Sára
  4.  Bieder Tamara                    
  5.   Cseh Margaréta
  6. Csopják Dorina

  7. Deák Levente                      

  8. Dobrányi Hanna Luca       

  9. Fazekas Petra

  10. Frics Anna               

  11. Gyárfás Luca

  12. Halas Zoltán Henrik            .

  13. Horvát-Karajz Viktória Zsuzsanna

  14. Hunyadi Anna                     

  15. Hunyadi Réka                    

  16. Jamriskó Janka

  17. Kiss Réka Kincső

  18. Kiss-Molnár Áron

  19. Klacsán Dániel                   

  20. Kovács Réka Anna

  21. Kovács Zsófi

  22. Losonci Bertalan Tibor      

  23. Madarász Krisztina

  24. Mayer Lilla

  25. Nagy Balázs                                   

  26. Olgyay Máté

  27. Pénzes Noémi

  28. Preisinger Vanda

  29. Prohászka Gergely Dávid

  30. Rabi Júlia

  31. Sági Kristóf

  32. Selmeczi Sebestyén

  33. Somogyi Vilmos                 

  34. Szabó Enikő Katalin

  35. Szabó Vivien Barbara

  36. Tóth Norbert

  37. Ürögi Ildikó Ágnes

     9/3. osztály                                           Osztályfőnök: Olgyayné Tóth Ágnes

  1.  Andrási Kristóf

  2.  Antal Zétény András

  3.  Bajusz Eszter

  4.  Bakacsi András

  5.  Bakacsi Lilla

  6.  Bakacsi Márton

  7.  Bakacsi Máté

  8.  Bertalan Lúcia

  9.  Bezák Viktória Diána

  10.  Bolla Márton Gábor

  11.  Forrási Kristóf                  

  12.  Fuchs Dorka Blanka

  13.  Füzesi Márton Tibor

  14.  Goóg Anna

  15. Hejüsz Zsuzsanna

  16.  Horváth Lídia Sára

  17.  Juhász Fanni                    

  18.  Kiss Barnabás

  19.  Kiss Dániel Timur

  20.  Král Gergely László

  21.  Krisztel Réka

  22.  Lengyel Csenge

  23.  Martonosi Bendegúz        

  24.  Nádai Réka Hanna

  25.  Németh Beáta

  26.  Neszmélyi Szabolcs Balázs

  27.  Prohászka Máté Pál

  28.  Selmeczi Rebeka  

   29.   Seregi Tamás Ádám                                

  30.    Seres Fanni Ágnes

31.    Szerencsi Péter

32.    Szőke Szabina Dorina      

33.    Szűcs Réka

34.    Tálas Lívia

35.    Tőkés Nelli Petra

36.    Völgyesi Tamara Lilla

    10/4. a                                                                      Osztályfőnök:  Hauer Viktor

  1. Balázs Marcella
  2.  Barka Fülöp
  3.  Cseppely Dóra Laura
  4.  Deli Anna Zsófia
  5.  Emese Rita Marianna
  6.  Fafula Flóra
  7.  Finta György
  8.  Henis Balázs
  9.  Homola Ákos Ferenc  
  10.  Horvát-Karajz Dániel Károly
  11.  Hőgerl Buda Henrik
  12.  Kelemen Anna
  13.  Kiss Gergely    
  14.  Kiss Lili Dorka
  15.  Kóródi Gergely
  16.  Krajcsovicz Petra
  17.  Krek Anna
  18.  Markó László
  19.  Németh Virág Emese
  20.  Novák Adrienn
  21.  Oláh Márk
  22.  Paulovics Ádám
  23.  Veress Hunor

10/4. b                                                     Osztályfőnök:  Belcsákné Koncz Ágnes

 

  1. Arszenievits Szilárd Csongor                  
  2. Bertalan Izabella
  3.   Bikádi Tibor Ákos
  4.   Colle Esteban Bence
  5.   Cseri György Martin
  6.  Gróf Emese Petra

  7.  Habib Martina Ashraf        

  8.  Herczku Brigitta

  9.  Hullán Bánk

  10.  Kanizsai Kamilla               

  11.  Kerekes Ágnes

  12.  Moró Attila

  13.  Nagy Laura Tímea

  14.  Palásthy Nikoletta Dóra

  15.  Papp Koppány

  16.  Péli Csanád                        

  17.  Rabi Boglárka

  18.  Sávai Dorottya.

  19.  Szász Aliz Valéria

  20. Zsilinszky Gergő                

11/5.  osztály                                                           Osztályfőnök: Csikós Csaba

  1. Baranyai Anna Sára

  2. Bodnár Laura Márta           

  3. Danila Maria Celeste

  4. Egedi Soma Árpád

  5. Frank András

  6. Frics Dániel

  7. Gyarmati Áron Csaba

  8. Gyulai Liliána Anita

  9. Hegyi Bianka Kíra

  10. Huszár Lili

  11. Juhász Veronika

  12. Kámán Panna

  13. Katona Dorina Panna

  14. Labadics Réka

  15. Laczházi Márton László

  16. Mayer  Martin

  17. Nagy Dóra Kata

  18. Nagy Gábor

  19. Nagy Júlia  

  20. Oláh Lili Anna

  21. Öhlmayer Levente

  22. Simon Norbert

  23. Smikál Balázs

  24. Szabados Fruzsina Dorina

  25. Szabó Tímea Anna                       

  26. Szakmáry Réka

  27. Szél Mátyás Attila

  28. Takács József Hunor

  29. Takács Zita

  30. Telek Zita Marianna

  31. Turcsán Adrienn Vanda

  32. Vidákovics Szabolcs

   12/6. a  osztály                                              Osztályfőnök: Marton Zsuzsanna

  1. Andrievich Péter

  2. Bátor Ákos Péter

  3. Demián Kevin René

  4. Kálmán Benedek Péter

  5. Kerezsi-Szűcs Mária Fruzsina

  6. Kovács Kende Hunor

  7. Kovács Nikolett

  8. Laczkó Emese

  9. Majer Dániel Tamás

  10. Markovics Nikolett

11.   Mérges Bence István 

   12.   Moró Péter

   13.   Nagy Zsófia Teodóra

   14.   Porkoláb Péter Norton                  

   15.   Suta Dávid

16.   Szűcs Terézia

  17.   Tóth Anna

   18.  Tóth Bence

  19.  Tóvári Zsuzsanna

   20.  Triebl Tamás Bence

  21.  Varga Balázs Szilárd

      12/6. b  osztály                                            Osztályfőnök: Telekné Cseh Mária

  1. Bakos Tünde Zsuzsanna

  2. Barka Johanna

  3. Bencze Judit Mária

  4. Bőr Péter Ákos

  5. Brunner Laura

  6. Czerny Domonkos Botond

  7. Cseppely Zsófia Ilona

  8. Hullán Bottyán

  9. Kelemen Bence

  10. Kis András Nándor

  11. Nagy Antónia

  12. Nemes Ferenc

  13. Németh Ajsa Réka

  14. Orha Fanni Judit

  15. Pusztaszeri Bence Márk

  16. Reitinger Zsófia

  17. Sass Bence Zoltán

  18. Terjék Benjámin

  19. Vági Edina Berta

  20. Váró Virág Zsuzsanna

  21. Wagner Patrik András

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Következő események

    • 2018-11-19

      Beiskolázási tájékoztató a gimnáziumba jelentkezőknek 17:30 óra

    2018-11-23

    Szalagavató

2018-11-26

Nyílt nap a gimnáziumi tagozaton

2018-11-27

Nyílt nap a gimnáziumi tagozaton

2018-12-01

munkanap

© 2018 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva