"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Általános Iskolai tagozat

  • 1.a Osztályfőnök: Schléglné Gelencsér Ágnes

    Albert Balázs Bezák Martin Szilveszter Borbély Boglárka Erika Farkas Áron József Fazekas Máté Fischer Anna Stefánia Habib Martin Hesz Réka Erzsébet Hogyor Áron Kanizsai Imola Kármán Petra Katona Ákos Kiskárpáti Nóra Kovács Barnabás György Kovács József Körömi Csenge Mayer András Nagy Csongor Tibor Nagy Emma Dorka Nyíri Zoltán Norbert Orosz Boglárka Szabó András Sztancsik Zsombor Varga Beatrix Klára Zuber Bálint

  • 2.a Osztályfőnök: Kartali Lászlóné

    Ács Lilla Baranyai Keve Levente Bernáth Laura Csia Csenge Ferenczy Péter Gelányi-Balog Luca Hejüsz Fanni Hölgye Marcell Illyés Benedek Juhász Tamás Kacskovics Balázs Gyula Lakó-Futó Anna Lengyel Luca Hanna Makkos Patrik Mórent Máté Benedek Nagy Ágoston Póti Sára Rozner Gellért Schlegl Kristóf Sipos Dorottya Szabó Norbert Szólás-Schön Attila Kevin Sztancsik Orsolya Szücs Norina Anna Vágó Bence Varela Csorba Viktor Vári Emese Réka

  • 2.b Osztályfőnök: Gerencsér Mária

    Berkeczi Bence Betónia Lili Eszter Borbély László Budai Zsófia Busa Gergő Csábi Benedek Zsigmond Csábi Borbála Katalin Dósa Ágnes Anna Drescher Nándor Károly Hőgerl Blanka Katona Bence Katona Dóra Katona Petra Kereszti Márton András Kiss Nóra Konrád Rozália Kovács János Kovács Richárd Márai Bence Pál Mohácsi Flóra Molnár Titanilla Neszmélyi Lídia Zita Orosz Anna Seres Máté Gábor Szelei Kristóf Ugrai Bence Vereckei Nikolett Éva Vigh Mátyás

  • 3.a Osztályfőnök: Szalai Katalin

    Baranyai Miklós Barkóczi Botond Baukó Zsuzsanna Bernadett Bikádi Beatrix Éva Bodor Bence Cseh Flóra de Waard-Dlustus Léna Izabella Dudás Szimonetta Dóra Fazekas Ákos Finta Kristóf Fördős Vilmos Gergely Frics Mátyás Gulybán Gréta Gyulai Anna Kökény Dániel Laczó Fruzsina Mayer Péter Nagy Márk Csongor Olgyay András Pálvölgyi Bernát Papolczy Zsuzsa Minna Petrezselyem Fanni Skravanek Lázár Tamás Szücs Dominik Norbert Terjék Viktória Tóth Panni Váradi Patrik Váradi Zsombor Zsilinszky Áron

  • 3.b Osztályfőnök: Hagemann Péterné

    Bogos Levente István Chikán Julinka Velmira Derzbach László Fejes Bence Fischer Péter Földesi Zsolt Geri Alíz Habib Marslino Ashraf Naguib Horváth Natália Jamriskó Áron Kiss Iván Mihály Kovács Réka Marosvári Martina Máthé Krisztina Matskássy Ákos Fülöp Mohai Manda Nagy Milán Ormós Tímea Dóra Oros Nóra Palásthy Anita Berta Román Ákos Román Szabolcs Szabó Tamara Szamkó Botond Szerencsi Dóra Tóth Alíz Vadas Hunor Tamás Zeitler Nándor

  • 4.a Osztályfőnök: Pecsukné Hajdú Katalin

    Andrási Zalán Olivér Badacsonyi Panna Beáta Balthes Orsolya Mária de Waard-Dlustus Jázmin Zsófia Dobler Zsófia Csilla Ferenczy Áron Gelányi-Balog Csongor Goóg Emma Hesz Lilla Bernadett Hollósi-Bonta Loránd Juhász Júlia Natália Kiss Anna Kursinszky Cecília Mária Laki Botond Lakó-Futó Mátyás Lőrincz Csenge Mayer Ábel Nagy Angéla Nagy Dalma Oláh Zsófia Orosz Laura Papp Veronika Tamási Pál Mátyás Tihanyi Zoé Renáta Tóth Szabolcs Üveges Dóra Veronika Vágó Emma Vigh Luca Zsófia Villási Kinga Zeitler Mátyás

  • 4.b Osztályfőnök: Mukkné Kovács Csilla

    Bazánth Dániel Belán Botond Csekk Dávid Csopják Csenge Éles Márton István Erdész Boróka Hesz Nóra Mária Horváth Zoltán Solt Horvát-Karajz Júlia Melinda Kelemen Márton Ábris Kármán Ádám Kili Csaba Kovács Kincső Virág Krek András Adolf Lakatos Előd Lakó-Futó Bence Makkos Milán Nagy Benedek Mátyás Németh-Nagy Lili Oláh Zsófia Hanna Ökrös Dóra Rostás Andrea Gabriella Rostás Attila Miklós Seregi Márton Lázár Szegedi Dorina Szilágyi Barna Szűcs Bálint Gábor Vári Gergő Verbai Adrienn Verbai Árpád

  • 5.a Osztályfőnök: Jamriskó Mária

    Albert Gizella Baranyai Zétény András Brassói Katalin Busa Lilla Cernica Emanuel Fodor Gergő Dominik Földes Kitty Kira Hábenczius Máté Hegyi Barnabás Bendegúz Horváth Jázmin Hölgye Dorina Józan Melinda Karácsony Károly Lukács Barnabás Mintál Lili Nagy Kincső Orosz Gergő Attila Petneházi-Csikós Petra Sebők Dorottya Szabó Luca Viktória Szamkó Bence Tolmár Sára Váró Réka Veisz Anna Zsilinszky Kinga

  • 5.b Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

    Balogh Dániel Valentin Brunner Marcell Emese Júlia Margit Farkas Gréta Finta Dávid Habib Khalil Robert Amgad Habib Khalil Steven Amgad Juhász Janka Kovács András Kristóf Kovács Miriam Lili Kovács Réka Dorottya Laczházi Anna Lőrincz Bence Lukács István Máté Majer Péter Balázs Nagy Csongor Oláh Olivér Petrics Ada Rajnai Olivér Márk Rendek Ferenc András Román Kata Sipos Anna Szerencsi Ádám Szűcs Emma Tihanyi Dorina Vanda Üveges Anna Varela-Csorba Mátyás

  • 6.a Osztályfőnök: Magony-Bíró Kata

    Balthes Dóra Tünde Baranyai Sára Csopják Dorina Csopják Tamás Viktor Dedeyan Narék Szévak Fazekas Petra Fedor Barbara Frics Anna Gyárfás Luca Horváth Hanna Horvát-Karajz Viktória Zsuzsanna Jamriskó Janka Kiss Réka Kincső Kovács Réka Anna Kovács Vivien Lukács Norbert Mihalcsik Ádám Milán Nyári Tamás György Olgyay Máté Orosz Dorottya Preisinger Vanda Sági Kristóf Szabó Vivien Barbara Szabó Zoltán Tamási Panna Tóth Levente Tóth Levente Tóth Levente Pál Tóth Zsombor Ürögi Ildikó Ágnes Varga Tamás

  • 6.b Osztályfőnök: Molnár Tiborné

    Árki Fanni Badacsonyi Péter András Czuczor Barnabás Dávid Cseh Margaréta Deli Tamás Fejes Bernadett Frank Natali Goschler Áron Tamás Hullán Boróka Kalla Kamilla Zsuzsanna Kovács Zsófi Lakatos Tímea Lénárt Viktória Vivien Madarász Krisztina Mayer Lilla Mlatilik Patrik Nagy Regina Oláh Bence Attila Öhlmayer Panna Pénzes Noémi Prohászka Gergely Dávid Rabi Júlia Selmeczi Sebestyén Sipos Henrietta Szabó Enikő Katalin Szabó Regina Szmolár Gergő József Tóth Norbert Végső Borbála Liza Villási Áron Vincze Boglárka Réka Zsichla Gergő

  • 7.a Osztályfőnök: Kiss Gyuláné

    Asztalos Viktor Botond Fekete Bálint Bertalan Forrási Kristóf Görbe Ildikó Petra Gyárfás Flóra Hölgye Kristóf István Ferenc Juhász Fanni Kardos Bence Keresztvári Anna Petra Kovács István János Kurcsák Benedek Martonosi Bendegúz György Nagy Dániel Zoltán. Nyári Madlen Polyóka Virág Sárosi Réka Noémi Seregi Tamás Ádám Szabó Szonja Szász Adél Rita Székely Tamás Tihanyi Attila Véghseő Dániel Veress Petra Vesz Máté Bence Zeitler Ferenc

  • 8.a Osztályfőnök: Belán-Berényi Lilla

    Barta Boglárka Szilvia Csoma Barbara Forgács Olivér András Gál Balázs Gyula Gieler Orsolya Napsugár Habib Martina Ashraf Kanizsai Kamilla Majher Richárd Attila Oláh Vivien Pálinkás Viktória Péli Csanád Potoschi Bernadett Rajkó Zsófia Schillinger András Tóth Gábor Varga Szilvia Viktória Zsilinszky Gergő

Gimnáziumi tagozat

  • 7/1 Osztályfőnök: Olgyayné Tóth Ágnes

    Andrási Kristóf Antal Zétény András Bajusz Eszter Bakacsi András Bakacsi Lilla Bakacsi Márton Bakacsi Máté Bertalan Lúcia Bezák Viktória Diána Bolla Márton Gábor Fuchs Dorka Blanka Füzesi Márton Tibor Goóg Anna Győrfi Zsófia Hejüsz Zsuzsanna Horváth Lídia Sára Kacskovics Emese Kiss Barnabás Kiss Dániel Timur Král Gergely László Krisztel Réka Lengyel Csenge Massányi Péter Nádai Réka Hanna Németh Beáta Neszmélyi Szabolcs Balázs Prohászka Máté Pál Selmeczi Rebeka Seres Fanni Ágnes Szerencsi Péter Szőke Szabina Dorina Szöllős Villő Anna Szűcs Réka Tálas Lívia Tőkés Nelli Petra Völgyesi Tamara Lilla

  • 8/2a Osztályfőnök: Hauer Viktor

    Balázs Marcella Barka Fülöp Czuczor Petra Cseppely Dóra Laura Deli Anna Zsófia Emese Rita Marianna Fafula Flóra Finta György Henis Balázs Homola Ákos Ferenc Horvát-Karajz Dániel Károly Hőgerl Buda Henrik Kelemen Anna Kiss Gergely Kiss Lili Dorka Kóródi Gergely Krajcsovicz Petra Krek Anna Krucsó Flóra Lengyel Orsolya Lili Markó László Németh Virág Emese Novák Adrienn Oláh Márk Paulovits Ádám Veress Hunor

  • 8/2 b Osztályfőnök: Belcsákné Koncz Ágnes

    Bertalan Izabella Bikádi Tibor Ákos Colle Esteban Bence Czerny Dorottya Eszter Cseri György Martin Gróf Emese Petra Gróf Endre Tamás György Viktória Ildikó Herczku Brigitta Hullán Bánk Kerekes Ágnes Krajcsovicz Noémi Moró Attila Nagy Laura Tímea Palásthy Nikoletta Dóra Papp Koppány Péli Árpád Kadosa Rabi Boglárka Sávai Dorottya. Szász Aliz Valéria Tóth Barnabás Péter

  • 9/3 Osztályfőnök: Csikós Csaba

    Baranyai Anna Sára Beke Ambrus Benkó Emese Mária Danila Maria Celeste Egedi Soma Árpád Frank András Frics Dániel Gyarmati Áron Csaba Gyulai Liliána Anita Hegyi Bianka Kíra Huszár Lili Juhász Veronika Kámán Panna Katona Dorina Panna Labadics Réka Laczházi Márton László Mayer Martin Nagy Dóra Kata Nagy Gábor Nagy Júlia Oláh Lili Anna Öhlmayer Levente Simon Norbert Smikál Balázs Szabados Fruzsina Dorina Szakmáry Réka Szél Mátyás Attila Takács József Hunor Takács Zita Telek Zita Marianna Turcsán Adrienn Vanda Vidákovics Szabolcs

  • 10/4 a Osztályfőnök: Marton Zsuzsanna

    Andrievich Péter Bátor Ákos Péter Demián Kevin René Kálmán Benedek Péter Kerezsi-Szűcs Mária Fruzsina Kovács Kende Hunor Kovács Nikolett Laczkó Emese Leskó Vince Majer Dániel Tamás Markovics Nikolett Mérges Bence István Moró Péter Nagy Zsófia Teodóra Suta Dávid Szűcs Terézia Tóth Anna Tóth Bence Tóth Kristóf Tibor Tóvári Zsuzsanna Triebl Tamás Bence Varga Balázs Szilárd

  • 10/4 b Osztályfőnök: Telekné Cseh Mária

    Bakos Tünde Zsuzsanna Barka Johanna Bencze Judit Mária Bőr Péter Ákos Brunner Laura Czerny Domonkos Botond Cseppely Zsófia Ilona Hullán Bottyán Kelemen Bence Kis András Nándor Nagy Antónia Nemes Ferenc Németh Ajsa Réka Orha Fanni Judit Pusztaszeri Bence Márk Reitinger Zsófia Sass Bence Zoltán Terjék Benjámin Vági Edina Berta Váró Virág Zsuzsanna Wagner Patrik András

  • 11/5 a Osztályfőnök: Mészáros Gáborné

    Andor Balázs Decastello Erik György Dinnyés Dávid Drexler Kristóf Kenéz Esztergomi Adrienn Gyarmati Csaba Richárd Hargitai Dániel Kálmán Homolya Márton Hegedűs Roxána Kórosi Zoltán Kovács Milán Kovács Petra Viktória Kozma Dávid Márk Laczkovich Gergely Makai Alexandra Marinovszki András Mihály Simon Richárd János Smikál Regina Sövér Bettina Judit Tamás Martin Telek Marcell Tamás Tóth Nikolett Mária Triebl Tímea Zilai Eszter Zsichla Dániel

  • 11/5 b Osztályfőnök: Bakacsi Andrásné

    Albert Emilia Erika Balázs Levente Barna Emőke Katinka Czuczor Sára Bernadett Éri Virág Haag Levente Hidegkuti Dorottya Kardos Balázs Kovalovszky Patrik Kristóf Anett Maháti Nikolett Nagy Marcell Noszmüller Dominik Péter Pál-Simó Viola Pirisi Petra Viktória Simon Viktória Alexandra Szöllős Luca Léna Szűcs Bence Soma Tóth László Tutkovics Anna Dóra Vági Noémi Imola Vajkovics Márk Ferenc Varga Antónia Zsigmond Tamás Zsolt

  • 12/6 Osztályfőnök: Domján-Nagy Márta

    Agárdi Péter Bálint Laura Barbara Barabás Viktória Bene Dorottya Béres Orsolya Réka Bobály Emese Cserepes Máté Zoltán Csóka Zsombor Csopják Viktória Kitti Drexler Konrád Kolos Forgács József Andor Gángoly Enikő Gazdag Dániel Hámory Zoltán Miklós Kelemen Réka Kerestély Attila István Kurucz Anna Katalin Marton Fruzsina Moró Balázs Gábor Mukk Levente Murányi Borbála Nagy Richárd István Pál Dávid Papp Benedek Szabados Zsófia Flóra Szabó Timóteus Tajti Laura Alexandra Tarjáni Luca Sára Terjék Levente Zoltán Tóth Krisztina Viktória Vári-Nagy Csaba

  • 12/6 Osztályfőnök: Gazdag Ilona

    Ágocsi-Kiss Dóra Almási Ádám Mihály Andrievich Nikolett Benke Róbert András Blazsek Martin János Déri Márk Dobi Fanni Domokos Noémi Éva Esztergomi Bálint Fodor Anita Izabella Gyarmati Zsófia Katalin Holló Noémi Hőgerl Bence Janurik Tímea Katona Flóra Ágnes Kékesi Kitti Cintia Kovalovszky Vanda Réka Labadics Gergely Lencse Anna Madarász Viktória Murányi Márta Anna Nádai Zsófia Szidónia Nagy Attila Nagy Fruzsina Nagy Kinga Pajti Zsófia Viktória Papellás Gergely Szekeres Zsófia Szőke Árpád Társi Vivien Telek Domonkos Balázs Triebl Zsuzsanna Tutkovics András Varga Dóra Velkei Kincső Vanessza Zsigmond Elek András

Végzett osztályok

  • 2009 -2015 Osztályfőnök: Schillerné Bősze Rita

    Aczél Anna, Albert Mária , Arlett Adél , Christán Csenge, Dávid Bálint Attila, Erős Mátyás, Fiola Máté Márk, Fodor Eszter, Gyulai Eszter, Homolya György Balázs, Kurucz Péter, Lelovics Gábor Richárd, Madarász Gergő, Marton Dániel, Mészáros Máté, Nagy Anna Petra, Sándorfi Bence, Selmeczi Áron, Süveges Éva, Szigyártó Botond László, Szín Richárd, Telek Angelika, Tihanyi Noémi, Tóvári Gergely, Vancsisin Dóra, Vona Réka,

  • 2009-2015 Osztályfőnök: Belcsákné Koncz Ágnes

    Benke Balázs Péter, Deli Dorottya, Fábián Dániel , Gángoly Ákos, Gyulai Kristóf , Hufnágel Simon Péter, Huszák Boglárka, Kovács Ágoston, Kovács Eszter Ilona, Lénárd Nóra, Mátyássi Márton , Marinovszki Sebestyén, Oriskó Renáta , Pirisi Zsolt Viktor, Pusztaszeri Enikő Anna, Rendek Dániel Ferenc, Szabó Dóra, Tankó Brigitta , Tóth Boglárka, Tóth Péter János, Vági Dóra Mirtill

  • 2008-2014 Osztályfőnök: Hauer Viktor

    Ács András, Barabás Balázs , Bakó László Ábel , Baukó Tamás, Buda Szabina, Dobos Renáta, Dudás Kinga, Gelencsér Zsófia, Gyulai Dóra , György Tímea Katalin, Hajabács Ábel, Horváth Klaudia Orsolya, Kovács Krisztián, Kovács Tamás, Laczkó Dávid, Makai Dávid, Mezősi Dániel, Molnár Márk, Nagy Zsófia , Papellás Boglárka Gréta, Papp Domonkos, Pribék András, Pusztai Balázs, Szécsi Nikolett, Szekeres Péter, Szeszák Erik , Szöllős Borbála Lili, Tóvári Noémi, Troszt Éva, Vásárhelyi Botond

  • 2007-2013 Osztályfőnök: Marton Zsuzsanna

    1. Ágocsi Kiss Bence 2. Angyal Dávid 3. Bálint János Csaba 4. Beke Dániel László 5. Békési Eszmeralda 6. Blazsek Olivér László 7. Braun Anna Sára 8. Ecsedi Mariann Ramóna 9. Énekes Anna Katalin 10. Földesi Zsófia 11. Frankó Gábor 12. Győrfi Lea 13. Kádár István Gábor 14. Kosztrihán Márton Iván 15. Kovács Dóra 16. Kovács Kornélia 17. Kovács Lilla Katalin 18. Molnár Vanda 19. Nagy Beatrix Lilla 20. Nagy Gabriella 21. Nagy Levente 22. Páni Anna Cseperke 23. Parragh Blanka 24. Pusztaszeri Beáta Rita 25. Riesz Gabriella 26. Selmeczi Gyöngyvér 27. Szekeres Krisztián 28. Szélig Krisztián Márk 29. Tihanyi Diána 30. Tóth Csaba 31. Vásárhelyi Bálint 32. Vereszki Tünde 33. Wang Qiang Zita

  • 2006-2012 Osztályfőnök: Szijjártó Krisztina

    1. Bajza Laura Györgyi 2. Balázs Levente György 3. Barna Boglárka 4. Borsos Zoltán 5. Bóta Alexandra Mária 6. Demeter Zsuzsanna Orsolya 7. Éles Fanni 8. Fekete Kristóf 9. Feledi Krisztián 10. Hagemann Petra 11. Horváth Alexandra Viktória 12. Horváth Andrea 13. Husz Péter 14. Kazinczy Bálint József 15. Kozma Ildikó Júlia 16. Kriston Fanni 17. Krisztel Renáta 18. Murányi Attila Péter 19. Nagy Benjamin 20. Papp Zsófia 21. Schmidt Norbert Balázs 22. Simon Eszter Lili 23. Sz?cs Anett 24. Takács Dávid László 25. Tóth Benedek Soma 26. T?kés Ágnes 27. Váró Viktória

  • 2005-2011 Osztályfőnök: Telek László

    Benke Tamás, Berecz Nikolett, Béres Ditta, Csendes Bernadett, Csóka Barnabás, Didek Melinda, Földesi Tünde, György Tamás Dániel, Hanák Tünde, Huszák Csenge, Kartali Erika, Lakat Dávid, Lissa Bettina, Mazur Alexandra, Murányi Lilla, Nagy Alexandra, Ormosi Enikő, Parragh Virág, Reitinger Dávid, Sal Máté, Sarkadi Eszter, Simon István, Száler Tímea, Szluka Cecília, Tóth Zsóka, Varga Nikolett, Várnai Krisztina, Váró Dániel, Vass Ádám

  • 2004-2010 Osztályfőnök: Gazdag Ilona

    Bakos Vivien, Dobrosi Zsófia, Forrási Dániel, Hermann Nikolett, Kovács Dorottya, Lay Viktória, Mészáros Dániel, Ortvai Ádám, Réti Edina, Riesz Mariann, Schmidt Ágnes, Székely Daniella, Szilágyi-Sándor Erika, Szita Gergely Márton, Tóth Adrienn, Töröcsik Anett, Varga Petra, Veres Teodóra

  • 12/6 Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

    Bartha György, Berencz Mónika, Farkas István, Fehér Andrea, Hárshegyi Péter, Jánosházi Bernadett , Kálmán György, Kovács Otília, Kriston Tímea, Lay Zsófia, Margetán Ágnes, Márkus Zsombor, Merenyei Kinga, Minkó Renáta, Ormai Péter, Papp Artúr, Rudnyánszky Orsolya, Schiller Emese, Sipos Barbara, Szabó Eszter, Szentmihályi Orsolya, Szita Máté, Takács Dávid, Takács Máté, Tarcsay Tibor, Varga Dóra, Varró Anna, Verbényi Dávid

  • 2003-2009 Osztályfőnök: Irmes Anikó

    Barbi Melinda, Bátor István, Borsos Bernadett, Esküdt Gábor, Farkas Ildikó, Gelencsér Krisztina, Horváth Miklós, Huszák Olivér, Kindelmann Dóra Kata, Kozma Emese Dorottya, Krisztel Petra Vivien, Mrázik Rudolf, Nagy Zsófia, Nagy Zsófia Réka, Orbán Melinda, Petruska Szonja, Pugner Péter, Takáts Nóra Eszter, Tóth Lilla, Várnai Annamária

  • 2002-2008 Osztályfőnök: Schillerné Bősze Rita

    Ács Fanni, Ágoston Anna, Benke Kálmán, Bodó Beáta, Brunner Beatrix, Buriusz Tibor, Csendes Alexandra, Erős Katalin, Gaál Viktória, Hajtós Bertalan, Hermann Boglárka, Kazinczy Flóra, Kriston Ádám, Lajos Attila, Lénárd Péter, Minkó Krisztina, Petruska Milán, Rajs Tibor, Schmidt Zsolt, Stadler Marianna, Szluka Marianna, Szvercsek László, Tóth Bettina, Tóth Marcell Márton

  • 2000-2006 Osztályfőnök: Irmes Anikó

    Ábrahám Márton, Borbély Krisztina, Boros Dóra, Chajnáczki Andrea, Erdős Zsófia, Forrási Róbert, Gere Annamária, Hargitai Dávid, Hermann Bálint, Hödl Emil, Kazinczy Anna, Kelemen Zsolt, Kovács Renátó, Kun Gergő, Majrovits Csilla, Melegh Csaba, Morán Krisztián, Nagy Péter, Schmidt Tamás, Seregi Zsanett, Szluka Szilvia, Timon Kinga, Zöld Sarolta

  • 1999-2005 Osztályfőnök: Déri Tamás

    Barsi János, Buriusz Edit, Csongvay Noémi, Csongvay Tímea, Énekes Nóra, Farkas Viktória, Funtek Viktor Gyurika Péter Ákos, Kálmán Tamás, Kiss Gerda, Kiss Tibor, Kovács Alíz, Kozma Gyula, Kozma Péter, Marsalkó Kinga, Márkus Ildikó, Mrázik Erika, Pajti Dóra, Pável Beatrix, Péter Alexandra, Sallai András, Seregi Csaba, Szabó Krisztina, Szepesi Nikolett, Takács Emese, Tarcsay Borbála, Való Bernadett , Vida Bettina

  • 1998-2004 Osztályfőnök: Telek László

    Csillag Rita, Csorba Béla, Csorba Imre, Hortobágyi Katalin, Hödl Patrícia, Kalocsai Balázs, Keller Pál, Keller Zsuzsanna, Kerekes Zsuzsanna, Kovács Veronika, Magyar Anikó, Miklósi Gábor, Mrázik György, Muhi Csaba, Mulik Alexandra, Palkó Nikolett, Szabados Bernadett, Szabó Dávid, Szekeres Csilla, Timon Dániel, Tisza Kiss Beatrix, Tóth Gellért Csaba, Tóth Zsuzsanna, Tóvári Szilvia, Venczel Diána és Vígh Noémi

  • 1997-2003 Osztályfőnök: Riz Levente

    Annus Zsuzsanna, Asztalos Dóra, Avar Attila, Chajnáczki Dóra, Csorba Mátyás, Deák Katalin, Hargitai Ákos, Hauberreich János, Ispán Adrienn, Jánosi Melinda, Jegesi Péter, Kántor Balázs, Kántor Éva, Kántor Szabolcs, Kindlovits Máté, Kovács Dóra, Kozma János, Matina Gábor, Nagyrónai Máté, Sipos Bence, Solymosi Gergely, Szepesi Norbert, Szüllő Éva, Szvercsek Noémi, Tamási Zsolt, Timon Norbert, Varga Eszter, Varró Ádám, Zsuzsa Melinda

© 2017 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva