"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Általános Iskolai tagozat

  • 1.a Osztályfőnök: Nagyné Czoboly Mária

    1. Balatoni Bence 2. Baracsi Péter Marcell 3. Baranyai Júlia 4. Bézi Emma 5. Bogdán Eliza 6. Forrási Laura 7. Fördős Veronika Csenge 8. Gelányi-Balog Panna 9. Gulybán Zsófia 10. Gyuricza Botond 11. Habib Khalil Mira Amgad 12. Kapitány Máté Bence 13. Kiss Milán Ádám 14. Kónya-Kiss András 15. Lörincz Csongor 16. Olasz Krisztián Dávid 17. Oswald András Pál 18. Seres Bence 19. Suki Karolin Erzsébet 20. Takács-Naár Konrád

  • 1.b Osztályfőnök: Mukkné Kovács Csilla

    1. Abai Áron 2. Balyi Bendegúz 3. Bogos Gergely 4. Finta Benedek 5. Habib Samwiel Naguib Mariska 6. Kádár-Selmeci Anna 7. Márai Gergő Donát 8. Máthé Martin 9. Mohácsi Barnabás 10. Mohai Linda 11. Németh-Nagy Zénó 12. Oros Áron 13. Paczanovszki-Farkas András Attila 14. Reizinger Ádám 15. Schlegl Anna 16. Szabó Vivien Eszter 17. Szilágyi Áron 18. Szőke Rea 19. Takács Kinga 20. Tolnai Julianna Klára 21. Vadkerti Dorottya Krisztina 22. Várai Boglárka Csenge

  • 2.b Osztályfőnök: Kiss-Bodnár Melinda

    1. Antal Zille 2. Barkóczi Csenge Veronika 3. Bodor Norbert 4. Cseh Zsombor 5. Csipke Zétény 6. Erdős Luca Jázmin 7. Fazekas Luca 8. Fedor Boglárka 9. Habib Khalil Bavli Amgad 10. Harrison Zwandi A’Neil 11. Hesz András Márk 12. Illyés Blanka 13. Juhász Borbála Zita 14. Karácsony Csongor 15. Kovács Kende Ádám 16. Laczó Bence Péter 17. Megela-Szabó Péter 18. Papolczy Veronika Heidi 19. Paraszt Zsófia Csilla 20. Petneházi-Csikós Réka 21. Szabó Lili 22. Szegedi Bíborka Marcella 23. Szerencsi Enikő 24. Vén Panka

  • 2.a Osztályfőnök: Vén Beáta, Kozma Tamásné

    1. Albert Balázs 2. Bezák Martin Szilveszter 3. Borbély Boglárka Erika 4. Farkas Áron József 5. Fazekas Máté 6. Fischer Anna Stefánia 7. Habib Martin 8. Hesz Réka Erzsébet 9. Hogyor Áron 10. Kanizsai Imola 11. Kármán Petra 12. Katona Ákos 13. Kiskárpáti Nóra 14. Kovács Barnabás György 15. Kovács József 16. Körömi Csenge 17. Mayer András 18. Nagy Csongor Tibor 19. Nagy Emma Dorka 20. Nyíri Zoltán Norbert 21. Szabó András 22. Sztancsik Zsombor 23. Varga Beatrix Klára 24. Zuber Bálint

  • 3.b Osztályfőnök: Gerencsér Mária

    1. Berkeczi Bence 2. Betónia Lili Eszter 3. Borbély László 4. Budai Zsófia 5. Busa Gergő 6. Csábi Benedek Zsigmond 7. Csábi Borbála Katalin 8. Deme Milán 9. Dósa Ágnes Anna 10. Drescher Nándor Károly 11. Hőgerl Blanka 12. Katona Bence 13. Katona Dóra 14. Katona Petra 15. Kereszti Márton András 16. Kiss Nóra 17. Konrád Rozália 18. Kovács János 19. Kovács Richárd 20. Márai Bence Pál 21. Mohácsi Flóra 22. Molnár Titanilla 23. Neszmélyi Lídia Zita 24. Orosz Anna 25. Seres Máté Gábor 26. Szelei Kristóf 27. Ugrai Bence 28. Vereckei Nikolett Éva 29. Vigh Mátyás

  • 3.a Osztályfőnök: Kartali Lászlóné

    1. Ács Lilla 2. Baranyai Keve Levente 3. Bernáth Laura 4. Csia Csenge 5. Ferenczy Péter 6. Gelányi-Balog Luca 7. Hejüsz Fanni 8. Hölgye Marcell 9. Illyés Benedek 10. Juhász Tamás 11. Kacskovics Balázs Gyula 12. Lakó-Futó Anna 13. Lengyel Luca Hanna 14. Makkos Patrik 15. Mórent Máté Benedek 16. Nagy Ágoston 17. Pogonyi Zita Ilona 18. Póti Sára 19. Schlegl Kristóf 20. Szabó Norbert 21. Szólás-Schön Attila Kevin 22. Sztancsik Orsolya 23. Szücs Norina Anna 24. Vágó Bence 25. Varela Csorba Viktor 26. Vári Emese Réka

  • 4.b Osztályfőnök: Jancsó Blanka Mária

    1. Bogos Levente István 2. Chikán Julinka Velmira 3. Derzbach László 4. Everling Ádám Mátyás 5. Fejes Bence 6. Fischer Péter 7. Földesi Zsolt 8. Geri Alíz Júlia 9. Habib Marslino Ashraf Naguib 10. Horváth Natália 11. Jacsó Emma 12. Jamriskó Áron 13. Kiss Iván Mihály 14. Kovács Réka 15. Marosvári Martina 16. Máthé Krisztina 17. Matskássy Ákos Fülöp 18. Mohai Manda 19. Nagy Milán 20. Ormós Tímea Dóra 21. Oros Nóra 22. Palásthy Anita Berta 23. Román Ákos 24. Román Szabolcs 25. Szabó Tamara 26. Szamkó Botond 27. Szerencsi Dóra 28. Tóth Alíz 29. Vadas Hunor Tamás 30. Zeitler Nándor

  • 4.a Osztályfőnök: Szalai Katalin

    1. Baranyai Miklós 2. Barkóczi Botond 3. Baukó Zsuzsanna Bernadett 4. Bikádi Beatrix Éva 5. Bodor Bence 6. Cseh Flóra 7. de Waard-Dlustus Léna Izabella 8. Dudás Szimonetta Dóra 9. Fazekas Ákos 10. Finta Kristóf 11. Fördős Vilmos Gergely 12. Frics Mátyás 13. Gulybán Gréta 14. Gyulai Anna 15. Kökény Dániel 16. Laczó Fruzsina 17. Mayer Péter 18. Nagy Márk Csongor 19. Olgyay András 20. Pálvölgyi Bernát 21. Papolczy Zsuzsa Minna 22. Petrezselyem Fanni 23. Skravanek Lázár Tamás 24. Szücs Dominik Norbert 25. Terjék Viktória 26. Tóth Panni 27. Váradi Patrik 28. Váradi Zsombor 29. Zsilinszky Áron

  • 5.b Osztályfőnök: Hamar Ágnes

    1. Bazánth Dániel 2. Belán Botond 3. Csekk Dávid 4. Csopják Csenge 5. Dalos Nikolett Boglárka 6. Éles Márton István 7. Erdész Boróka 8. Hesz Nóra Mária 9. Horváth Zoltán Solt 10. Horvát-Karajz Júlia Melinda 11. Kelemen Márton Ábris 12. Kármán Ádám 13. Kili Csaba 14. Kovács Kincső Virág 15. Krek András Adolf 16. Lakatos Előd 17. Lakó-Futó Bence 18. Makkos Milán 19. Mile Csanád Ferenc . 20. Nagy Benedek Mátyás 21. Németh-Nagy Lili 22. Rostás Andrea Gabriella 23. Rostás Attila Miklós 24. Sejben Lili 25. Seregi Márton Lázár 26. Szegedi Dorina 27. Szilágyi Barna 28. Szűcs Bálint Gábor 29. Tolmár Zente 30. Vári Gergő 31. Verbai Adrienn 32. Verbai Árpád

  • 5.a Osztályfőnök: Pintér-Várkonyi Zita Belán- Berényi Lilla

    1. Andrási Zalán Olivér 2. Boone William Nicholas 3. Colle Milán Mathéo 4. Elek Máté 5. Ferenczy Áron 6. Goóg Emma 7. Hollósi-Bonta Loránd 8. Horti Sebestyén István . 9. Hunyadi Csaba 10. Juhász Júlia Natália 11. Katona Kíra Petra 12. Kursinszky Cecília Mária 13. Laki Botond 14. Lakó-Futó Mátyás 15. Lőrincz Csenge 16. Lukács Noémi Anna . 17. Mayer Ábel 18. Mócsán Marcell 19. Monori Máté 20. Nagy Dalma 21. Nagy Margaréta Boróka 22. Oláh Zsófia 23. Orosz Laura 24. Ősz Marcell 25. Papp Veronika 26. Tihanyi Zoé Renáta 27. Tóth Szabolcs 28. Safranka-Timár Sára 29. Üveges Dóra Veronika 30. Vágó Emma 31. Vigh Luca Zsófia 32. Zeitler Mátyás

  • 6.b Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

    1. Brunner Marcell 2. Emese Júlia Margit 3. Farkas Gréta 4. Finta Dávid 5. Habib Khalil Robert Amgad 6. Habib Khalil Steven Amgad 7. Juhász Janka 8. Kovács András Kristóf 9. Kovács Miriam Lili 10. Kovács Réka Dorottya 11. Laczházi Anna 12. Lőrincz Bence 13. Lukács István Máté 14. Majer Péter Balázs 15. Nagy Csongor 16. Oláh Olivér 17. Őrsi Levente Áron 18. Petrics Ada 19. Rajnai Olivér Márk 20. Rendek Ferenc András 21. Román Kata 22. Szerencsi Ádám 23. Szűcs Emma 24. Tihanyi Dorina Vanda 25. Üveges Anna 26. Varela-Csorba Mátyás

  • 6.a Osztályfőnök: Jamriskó Mária

    1. Albert Gizella 2. Baranyai Zétény András 3. Boldizsár Blanka 4. Brassói Katalin 5. Busa Lilla 6. Cernica Emanuel 7. Csipke Botond Attila 8. Doszpod-Nagy Soma Tamás 2017.11.08. 9. Földes Kitty Kira 10. Hábenczius Máté 11. Hegyi Barnabás Bendegúz 12. Horváth Jázmin 13. Hölgye Dorina 14. Józan Melinda 15. Karácsony Károly 16. Lukács Barnabás 17. Mile Keve László 18. Mintál Lili 19. Nagy Barnabás 20. Nagy Kincső 21. Petneházi-Csikós Petra 22. Sebők Dorottya 23. Szabó Luca Viktória 24. Szamkó Bence 25. Tolmár Sára 26. Váró Réka 27. Veisz Anna 28. Zsilinszky Kinga

  • 7.a Osztályfőnök: Molnár Tiborné

    1. Árki Fanni 2. Csopják Tamás Viktor 3. Dedeyan Narék Szévak 4. Deli Tamás 5. Fedor Barbara 6. Fejes Bernadett 7. Horváth Hanna 8. Kalla Kamilla Zsuzsanna 9. Kovács Vivien 10. Lakatos Tímea 11. Lénárt Viktória Vivien 12. Lukács Norbert 13. Mihalcsik Ádám Milán 14. Mlatilik Patrik 15. Nagy Regina 16. Nyári Tamás György 17. Öhlmayer Panna 18. Papp Dorottya . 19. Papolczy Annamária . 20. Sipos Henrietta 21. Szabó Regina 22. Szabó Zoltán 23. Szeltner Réka 24. Szmolár Gergő József 25. Tóth Levente 26. Tóth Levente Pál 27. Tóth Zsombor 28. Varga Tamás 29. Vincze Boglárka Réka 30. Zsichla Gergő

  • 8.a Osztályfőnök: Kiss Gyuláné

    1.Asztalos Viktor Botond 2. Fekete Bálint Bertalan 3. Forrási Kristóf 4. Görbe Ildikó Petra 5. Gyárfás Flóra 6. Hölgye Kristóf 7. István Ferenc 8. Juhász Fanni 9. Keresztvári Anna Petra 10. Kovács István János 11. Kurcsák Benedek 12. Martonosi Bendegúz György 13. Nagy Dániel Zoltán. 14. Nyári Madlen 15. Pénzes Karen 16. Polyóka Virág 17. Sárosi Réka Noémi 18. Szabó Szonja 19. Szász Adél Rita 20. Székely Tamás 21. Tihanyi Attila 22. Véghseő Dániel 23. Veress Petra 24. Vesz Máté Bence 25. Zeitler Ferenc

Gimnáziumi tagozat

  • 7/1 Osztályfőnök: Barcsay Ágnes

    1. Balthes Dóra Tünde 2. Baranyai Sára 3. Bieder Tamara 4. Cseh Margaréta 5. Csopják Dorina 6. Deák Levente 7. Dobrányi Hanna Luca 8. Fazekas Petra 9. Frics Anna 10. Gyárfás Luca 11. Halas Zoltán Henrik . 12. Horvát-Karajz Viktória Zsuzsanna 13. Hunyadi Anna 14. Hunyadi Réka 15. Jamriskó Janka 16. Kiss Réka Kincső 17. Kiss-Molnár Áron 18. Klacsán Dániel 19. Kovács Réka Anna 20. Kovács Zsófi 21. Losonci Bertalan Tibor 22. Madarász Krisztina 23. Mayer Lilla 24. Nagy Balázs 25. Olgyay Máté 26. Pénzes Noémi 27. Preisinger Vanda 28. Prohászka Gergely Dávid 29. Rabi Júlia 30. Sági Kristóf 31. Selmeczi Sebestyén 32. Somogyi Vilmos 33. Szabó Enikő Katalin 34. Szabó Vivien Barbara 35. Tóth Norbert 36. Ürögi Ildikó Ágnes

  • 8/2 Osztályfőnök: Olgyayné Tóth Ágnes

    1. Andrási Kristóf 2. Antal Zétény András 3. Bajusz Eszter 4. Bakacsi András 5. Bakacsi Lilla 6. Bakacsi Márton 7. Bakacsi Máté 8. Bertalan Lúcia 9. Bezák Viktória Diána 10. Bolla Márton Gábor 11. Fuchs Dorka Blanka 12. Füzesi Márton Tibor 13. Goóg Anna 14. Győrfi Zsófia 15. Hejüsz Zsuzsanna 16. Horváth Lídia Sára 17. Kacskovics Emese 18. Kiss Barnabás 19. Kiss Dániel Timur 20. Král Gergely László 21. Krisztel Réka 22. Lengyel Csenge 23. Massányi Péter 24. Nádai Réka Hanna 25. Németh Beáta 26. Neszmélyi Szabolcs Balázs 27. Prohászka Máté Pál 28. Selmeczi Rebeka 29. Seregi Tamás Ádám 30. Seres Fanni Ágnes 31. Szerencsi Péter 32. Szőke Szabina Dorina 33. Szöllős Villő Anna 34. Szűcs Réka 35. Tálas Lívia 36. Tőkés Nelli Petra 37. Völgyesi Tamara Lilla

  • 9/3a Osztályfőnök: Hauer Viktor

    1. Balázs Marcella 2. Barka Fülöp 3. Cseppely Dóra Laura 4. Deli Anna Zsófia 5. Emese Rita Marianna 6. Fafula Flóra 7. Finta György 8. Henis Balázs 9. Homola Ákos Ferenc 10. Horvát-Karajz Dániel Károly 11. Hőgerl Buda Henrik 12. Kelemen Anna 13. Kiss Gergely 14. Kiss Lili Dorka 15. Kóródi Gergely 16. Krajcsovicz Petra 17. Krek Anna 18. Markó László 19. Németh Virág Emese 20. Novák Adrienn 21. Oláh Márk 22. Paulovits Ádám 23. Veress Hunor

  • 9/3b Osztályfőnök: Belcsákné Koncz Ágnes

    1. Bertalan Izabella 2. Bikádi Tibor Ákos 3. Colle Esteban Bence 4. Cseri György Martin 5. Gróf Emese Petra 6. Habib Martina Ashraf 7. Herczku Brigitta 8. Hullán Bánk 9. Kanizsai Kamilla 10. Kerekes Ágnes 11. Moró Attila 12. Nagy Laura Tímea 13. Palásthy Nikoletta Dóra 14. Papp Koppány 15. Péli Csanád 16. Rabi Boglárka 17. Sávai Dorottya. 18. Szász Aliz Valéria 19. Tóth Barnabás Péter 20. Zsilinszky Gergő

  • 10/4 Osztályfőnök: Csikós Csaba

    1. Baranyai Anna Sára 2. Benkó Emese Mária 3. Bodnár Laura Márta 4. Danila Maria Celeste 5. Egedi Soma Árpád 6. Frank András 7. Frics Dániel 8. Gyarmati Áron Csaba 9. Gyulai Liliána Anita 10. Hegyi Bianka Kíra 11. Huszár Lili 12. Juhász Veronika 13. Kámán Panna 14. Katona Dorina Panna 15. Labadics Réka 16. Laczházi Márton László 17. Mayer Martin 18. Nagy Dóra Kata 19. Nagy Gábor 20. Nagy Júlia 21. Oláh Lili Anna 22. Öhlmayer Levente 23. Simon Norbert 24. Smikál Balázs 25. Szabados Fruzsina Dorina 26. Szakmáry Réka 27. Szél Mátyás Attila 28. Takács József Hunor 29. Takács Zita 30. Telek Zita Marianna 31. Turcsán Adrienn Vanda 32. Vidákovics Szabolcs

  • 11/5b Osztályfőnök: Telekné Cseh Mária

    1. Bakos Tünde Zsuzsanna 2. Barka Johanna 3. Bencze Judit Mária 4. Bőr Péter Ákos 5. Brunner Laura 6. Czerny Domonkos Botond 7. Cseppely Zsófia Ilona 8. Hullán Bottyán 9. Kelemen Bence 10. Kis András Nándor 11. Nagy Antónia 12. Nemes Ferenc 13. Németh Ajsa Réka 14. Orha Fanni Judit 15. Pusztaszeri Bence Márk 16. Reitinger Zsófia 17. Sass Bence Zoltán 18. Terjék Benjámin 19. Vági Edina Berta 20. Váró Virág Zsuzsanna 21. Wagner Patrik András

  • 11/5a Osztályfőnök: Marton Zsuzsanna

    1. Andrievich Péter 2. Bátor Ákos Péter 3. Demián Kevin René 4. Kálmán Benedek Péter 5. Kerezsi-Szűcs Mária Fruzsina 6. Kovács Kende Hunor 7. Kovács Nikolett 8. Laczkó Emese 9. Majer Dániel Tamás 10. Markovics Nikolett 11. Mérges Bence István 12. Moró Péter 13. Nagy Zsófia Teodóra 14. Porkoláb Péter Norton 15. Suta Dávid 16. Szűcs Terézia 17. Tóth Anna 18. Tóth Bence 19. Tóvári Zsuzsanna 20. Triebl Tamás Bence 21 . Varga Balázs Szilárd

  • 12/6a Osztályfőnök: Mészáros Gáborné

    1. Andor Balázs 2. Decastello Erik György 3. Dinnyés Dávid 4. Drexler Kristóf Kenéz 5. Esztergomi Adrienn 6. Gyarmati Csaba Richárd 7. Hargitai Dániel Kálmán 8. Hegedűs Roxána 9. Homolya Márton 10. Kórosi Zoltán Gedeon 11. Kovács Milán 12. Kovács Petra Viktória 13. Kozma Dávid Márk 14. Laczkovich Gergely 15. Makai Alexandra 16. Marinovszki András Mihály 17. Simon Richárd János 18. Smikál Regina 19. Sövér Bettina Judit 20. Tamás Martin 21. Telek Marcell Tamás 22. Tóth Nikolett Mária 23. Triebl Tímea 24. Zilai Eszter Judit 25. Zsichla Dániel

  • 12/6b Osztályfőnök: Bakacsi Andrásné

    Albert Emilia Erika 2. Balázs Levente 3. Barna Emőke Katinka 4. Czuczor Sára Bernadett 5. Éri Virág 6. Haag Levente 7. Hidegkuti Dorottya 8. Kardos Balázs 9. Kovalovszky Patrik 10. Kristóf Anett 11. Maháti Nikolett 12. Nagy Marcell 13. Noszmüller Dominik Péter 14. Pál-Simó Viola 15. Pirisi Petra Viktória 16. Simon Viktória Alexandra 17. Szöllős Luca Léna 18. Szűcs Bence Soma 19. Tóth László 20. Tutkovics Anna Dóra 21. Vági Noémi Imola 22. Vajkovics Márk Ferenc 23. Varga Antónia 24. Zsigmond Tamás Zsolt

Végzett osztályok

  • 2015 Osztályfőnök: Gazdag Ilona

    Ágocsi-Kiss Dóra Almási Ádám Mihály Andrievich Nikolett Benke Róbert András Blazsek Martin János Déri Márk Dobi Fanni Domokos Noémi Éva Esztergomi Bálint Fodor Anita Izabella Gyarmati Zsófia Katalin Holló Noémi Hőgerl Bence Janurik Tímea Katona Flóra Ágnes Kékesi Kitti Cintia Kovalovszky Vanda Réka Labadics Gergely Lencse Anna Madarász Viktória Murányi Márta Anna Nádai Zsófia Szidónia Nagy Attila Nagy Fruzsina Nagy Kinga Pajti Zsófia Viktória Papellás Gergely Szekeres Zsófia Szőke Árpád Társi Vivien Telek Domonkos Balázs Triebl Zsuzsanna Tutkovics András Varga Dóra Velkei Kincső Vanessza Zsigmond Elek András

  • 2016 Osztályfőnök: Domján-Nagy Márta

    Agárdi Péter Bálint Laura Barbara Barabás Viktória Bene Dorottya Béres Orsolya Réka Bobály Emese Cserepes Máté Zoltán Csóka Zsombor Csopják Viktória Kitti Drexler Konrád Kolos Forgács József Andor Gángoly Enikő Gazdag Dániel Hámory Zoltán Miklós Kelemen Réka Kerestély Attila István Kurucz Anna Katalin Marton Fruzsina Moró Balázs Gábor Mukk Levente Murányi Borbála Nagy Richárd István Pál Dávid Papp Benedek Szabados Zsófia Flóra Szabó Timóteus Tajti Laura Alexandra Tarjáni Luca Sára Terjék Levente Zoltán Tóth Krisztina Viktória Vári-Nagy Csaba

  • 2009 -2015 Osztályfőnök: Schillerné Bősze Rita

    Aczél Anna, Albert Mária , Arlett Adél , Christán Csenge, Dávid Bálint Attila, Erős Mátyás, Fiola Máté Márk, Fodor Eszter, Gyulai Eszter, Homolya György Balázs, Kurucz Péter, Lelovics Gábor Richárd, Madarász Gergő, Marton Dániel, Mészáros Máté, Nagy Anna Petra, Sándorfi Bence, Selmeczi Áron, Süveges Éva, Szigyártó Botond László, Szín Richárd, Telek Angelika, Tihanyi Noémi, Tóvári Gergely, Vancsisin Dóra, Vona Réka,

  • 2009-2015 Osztályfőnök: Belcsákné Koncz Ágnes

    Benke Balázs Péter, Deli Dorottya, Fábián Dániel , Gángoly Ákos, Gyulai Kristóf , Hufnágel Simon Péter, Huszák Boglárka, Kovács Ágoston, Kovács Eszter Ilona, Lénárd Nóra, Mátyássi Márton , Marinovszki Sebestyén, Oriskó Renáta , Pirisi Zsolt Viktor, Pusztaszeri Enikő Anna, Rendek Dániel Ferenc, Szabó Dóra, Tankó Brigitta , Tóth Boglárka, Tóth Péter János, Vági Dóra Mirtill

  • 2008-2014 Osztályfőnök: Hauer Viktor

    Ács András, Barabás Balázs , Bakó László Ábel , Baukó Tamás, Buda Szabina, Dobos Renáta, Dudás Kinga, Gelencsér Zsófia, Gyulai Dóra , György Tímea Katalin, Hajabács Ábel, Horváth Klaudia Orsolya, Kovács Krisztián, Kovács Tamás, Laczkó Dávid, Makai Dávid, Mezősi Dániel, Molnár Márk, Nagy Zsófia , Papellás Boglárka Gréta, Papp Domonkos, Pribék András, Pusztai Balázs, Szécsi Nikolett, Szekeres Péter, Szeszák Erik , Szöllős Borbála Lili, Tóvári Noémi, Troszt Éva, Vásárhelyi Botond

  • 2007-2013 Osztályfőnök: Marton Zsuzsanna

    1. Ágocsi Kiss Bence 2. Angyal Dávid 3. Bálint János Csaba 4. Beke Dániel László 5. Békési Eszmeralda 6. Blazsek Olivér László 7. Braun Anna Sára 8. Ecsedi Mariann Ramóna 9. Énekes Anna Katalin 10. Földesi Zsófia 11. Frankó Gábor 12. Győrfi Lea 13. Kádár István Gábor 14. Kosztrihán Márton Iván 15. Kovács Dóra 16. Kovács Kornélia 17. Kovács Lilla Katalin 18. Molnár Vanda 19. Nagy Beatrix Lilla 20. Nagy Gabriella 21. Nagy Levente 22. Páni Anna Cseperke 23. Parragh Blanka 24. Pusztaszeri Beáta Rita 25. Riesz Gabriella 26. Selmeczi Gyöngyvér 27. Szekeres Krisztián 28. Szélig Krisztián Márk 29. Tihanyi Diána 30. Tóth Csaba 31. Vásárhelyi Bálint 32. Vereszki Tünde 33. Wang Qiang Zita

  • 2006-2012 Osztályfőnök: Szijjártó Krisztina

    1. Bajza Laura Györgyi 2. Balázs Levente György 3. Barna Boglárka 4. Borsos Zoltán 5. Bóta Alexandra Mária 6. Demeter Zsuzsanna Orsolya 7. Éles Fanni 8. Fekete Kristóf 9. Feledi Krisztián 10. Hagemann Petra 11. Horváth Alexandra Viktória 12. Horváth Andrea 13. Husz Péter 14. Kazinczy Bálint József 15. Kozma Ildikó Júlia 16. Kriston Fanni 17. Krisztel Renáta 18. Murányi Attila Péter 19. Nagy Benjamin 20. Papp Zsófia 21. Schmidt Norbert Balázs 22. Simon Eszter Lili 23. Sz?cs Anett 24. Takács Dávid László 25. Tóth Benedek Soma 26. T?kés Ágnes 27. Váró Viktória

  • 2005-2011 Osztályfőnök: Telek László

    Benke Tamás, Berecz Nikolett, Béres Ditta, Csendes Bernadett, Csóka Barnabás, Didek Melinda, Földesi Tünde, György Tamás Dániel, Hanák Tünde, Huszák Csenge, Kartali Erika, Lakat Dávid, Lissa Bettina, Mazur Alexandra, Murányi Lilla, Nagy Alexandra, Ormosi Enikő, Parragh Virág, Reitinger Dávid, Sal Máté, Sarkadi Eszter, Simon István, Száler Tímea, Szluka Cecília, Tóth Zsóka, Varga Nikolett, Várnai Krisztina, Váró Dániel, Vass Ádám

  • 2004-2010 Osztályfőnök: Gazdag Ilona

    Bakos Vivien, Dobrosi Zsófia, Forrási Dániel, Hermann Nikolett, Kovács Dorottya, Lay Viktória, Mészáros Dániel, Ortvai Ádám, Réti Edina, Riesz Mariann, Schmidt Ágnes, Székely Daniella, Szilágyi-Sándor Erika, Szita Gergely Márton, Tóth Adrienn, Töröcsik Anett, Varga Petra, Veres Teodóra

  • 12/6 Osztályfőnök: Dézsi Györgyné

    Bartha György, Berencz Mónika, Farkas István, Fehér Andrea, Hárshegyi Péter, Jánosházi Bernadett , Kálmán György, Kovács Otília, Kriston Tímea, Lay Zsófia, Margetán Ágnes, Márkus Zsombor, Merenyei Kinga, Minkó Renáta, Ormai Péter, Papp Artúr, Rudnyánszky Orsolya, Schiller Emese, Sipos Barbara, Szabó Eszter, Szentmihályi Orsolya, Szita Máté, Takács Dávid, Takács Máté, Tarcsay Tibor, Varga Dóra, Varró Anna, Verbényi Dávid

  • 2003-2009 Osztályfőnök: Irmes Anikó

    Barbi Melinda, Bátor István, Borsos Bernadett, Esküdt Gábor, Farkas Ildikó, Gelencsér Krisztina, Horváth Miklós, Huszák Olivér, Kindelmann Dóra Kata, Kozma Emese Dorottya, Krisztel Petra Vivien, Mrázik Rudolf, Nagy Zsófia, Nagy Zsófia Réka, Orbán Melinda, Petruska Szonja, Pugner Péter, Takáts Nóra Eszter, Tóth Lilla, Várnai Annamária

  • 2002-2008 Osztályfőnök: Schillerné Bősze Rita

    Ács Fanni, Ágoston Anna, Benke Kálmán, Bodó Beáta, Brunner Beatrix, Buriusz Tibor, Csendes Alexandra, Erős Katalin, Gaál Viktória, Hajtós Bertalan, Hermann Boglárka, Kazinczy Flóra, Kriston Ádám, Lajos Attila, Lénárd Péter, Minkó Krisztina, Petruska Milán, Rajs Tibor, Schmidt Zsolt, Stadler Marianna, Szluka Marianna, Szvercsek László, Tóth Bettina, Tóth Marcell Márton

  • 2000-2006 Osztályfőnök: Irmes Anikó

    Ábrahám Márton, Borbély Krisztina, Boros Dóra, Chajnáczki Andrea, Erdős Zsófia, Forrási Róbert, Gere Annamária, Hargitai Dávid, Hermann Bálint, Hödl Emil, Kazinczy Anna, Kelemen Zsolt, Kovács Renátó, Kun Gergő, Majrovits Csilla, Melegh Csaba, Morán Krisztián, Nagy Péter, Schmidt Tamás, Seregi Zsanett, Szluka Szilvia, Timon Kinga, Zöld Sarolta

  • 1999-2005 Osztályfőnök: Déri Tamás

    Barsi János, Buriusz Edit, Csongvay Noémi, Csongvay Tímea, Énekes Nóra, Farkas Viktória, Funtek Viktor Gyurika Péter Ákos, Kálmán Tamás, Kiss Gerda, Kiss Tibor, Kovács Alíz, Kozma Gyula, Kozma Péter, Marsalkó Kinga, Márkus Ildikó, Mrázik Erika, Pajti Dóra, Pável Beatrix, Péter Alexandra, Sallai András, Seregi Csaba, Szabó Krisztina, Szepesi Nikolett, Takács Emese, Tarcsay Borbála, Való Bernadett , Vida Bettina

  • 1998-2004 Osztályfőnök: Telek László

    Csillag Rita, Csorba Béla, Csorba Imre, Hortobágyi Katalin, Hödl Patrícia, Kalocsai Balázs, Keller Pál, Keller Zsuzsanna, Kerekes Zsuzsanna, Kovács Veronika, Magyar Anikó, Miklósi Gábor, Mrázik György, Muhi Csaba, Mulik Alexandra, Palkó Nikolett, Szabados Bernadett, Szabó Dávid, Szekeres Csilla, Timon Dániel, Tisza Kiss Beatrix, Tóth Gellért Csaba, Tóth Zsuzsanna, Tóvári Szilvia, Venczel Diána és Vígh Noémi

  • 1997-2003 Osztályfőnök: Riz Levente

    Annus Zsuzsanna, Asztalos Dóra, Avar Attila, Chajnáczki Dóra, Csorba Mátyás, Deák Katalin, Hargitai Ákos, Hauberreich János, Ispán Adrienn, Jánosi Melinda, Jegesi Péter, Kántor Balázs, Kántor Éva, Kántor Szabolcs, Kindlovits Máté, Kovács Dóra, Kozma János, Matina Gábor, Nagyrónai Máté, Sipos Bence, Solymosi Gergely, Szepesi Norbert, Szüllő Éva, Szvercsek Noémi, Tamási Zsolt, Timon Norbert, Varga Eszter, Varró Ádám, Zsuzsa Melinda

© 2017 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva