"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Általános iskolás diákjaink verseny eredményei

Osztály Diák neve Verseny neve Szint Helyezés Felkészítő tanár
1.BKonrád RozáliaMTMSZ Dance ShowországosV. helyezés
1.BDrescher Nándor KárolyXVII. kerületi minősítő népdalversenykerületibronz fokozat
1.BDrescher Nándor KárolyBudapesti Kolping Katolikus Általános Iskola és Gimnázium és Sportgimnázium versmondó versenyeegyébIII. helyezésGelencsér Mária
3.AOláh ZsófiaKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiezüst fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
3.AJuhász Júlia NatáliaKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiarany fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
3.APapp VeronikaKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiezüst fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
3.AMayer ÁbelKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiezüst fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
3.AGelányi-Balog CsongorKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiezüst fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
3.AGelányi-Balog CsongorKERÜLETI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENYkerületiezüst fokozatPuzsárné Törőcsik Zsuzsanna
5.BGoschler Áron TamásKaán Károly Természet- és Környezetismereti VersenykerületiIII. helyezésPánczélné Pető Gizella
5.BBadacsonyi Péter AndrásXVII. kerületi versmondó versenykerületiII. helyezés
5.BGoschler Áron TamásGó nemzeti diákverseny országosII. helyezés
5.BKovács Zsófi12. „Tiszán innen Dunán túl” kerületi népdaléneklő verseny kerületiezüst fokozatJamriskó Mária
5.BRabi JúliaEsztergom-Budapesti Főegyházmegye rajzpályázataegyházmegyeiI. helyezésMolnár Tiborné
5.BSipos HenriettaBakó-Sas fitnesz kupa országos verseny országosIII. helyezés
6.ABakacsi LillaKaán Károly Természet- és Környezetismereti VersenykerületiIII. helyezésPánczélné Pető Gizella
6.ABakacsi LillaKERÜLETI VERSMONDÓ VERSENYkerületiI. helyezésJamriskó Mária
6.ABakacsi LillaFŐVÁROSI VERSMONDÓ VERSENYfővárosiIII. helyezésJamriskó Mária
6.BSelmeczi RebekaKaán Károly Természet- és Környezetismereti VersenykerületiII. helyezésPánczélné Pető Gizella
6.BSzerencsi PéterSimonyi Zsigmond Kárpát -medencei helyesírási versenykerületiIII. helyezésJamriskó Mária
6.BHorváth Lídia SáraFehér Galamb XI . Országos Népzenei VersenyországosI. helyezésLeskó- Dely Tercia
6.BHorváth Lídia Sára"Tiszán innen Dunán túl " országos népdaléneklő versenyországosI. helyezésLeskó- Dely Tercia
6.BHorváth Lídia SáraBudapesti Kolping Katolikus Általános Iskola és Gimnázium és Sportgimnázium versmondó versenyefővárosiI. helyezésJamriskó Mária
6.BTálas LíviaPest megyei kosárlabda bajnokságegyébIII. helyezés
7.BTóth GáborKerületi matematika versenykerületiIII. helyezésMészáros Gáborné

Gimnáziumi diákjaink verseny eredményei

Osztály Diák neve Verseny neve Szint Helyezés Felkészítő tanár
10/4.AKovács MilánJedlik Ányos Országos FizikaversenykerületiI. helyezésNagy Anikó
10/4.ADrexler KristófJedlik Ányos Országos FizikaversenyországosV. helyezésNagy Anikó
10/4.ADrexler KristófJedlik Ányos Országos FizikaversenykerületiI. helyezésNagy Anikó
7/1.AVeress HunorJedlik Ányos Országos FizikaversenykerületiIII. helyezésNagy Anikó
7/1.AHorvát-Karajz Dániel KárolyJedlik Ányos Országos FizikaversenykerületiIV. helyezésNagy Anikó
8/2.Telek Zita MariannaKERÜLETI PRÓZAMONDÓ VERSENYkerületiI. helyezésNagy Márta
8/2.Telek Zita MariannaKERÜLETI PRÓZAMONDÓ VERSENYfővárosiI. helyezésNagy Márta
8/2.Benkó Emese MáriaKERÜLETI VERSMONDÓ VERSENYkerületiIII. helyezésNagy Márta

© 2016 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva