"... Nem az számít, aki ültet, sem az, aki öntöz, hanem csak Isten,
aki a növekedést adja." - 1 Kor 3, 7-8

Általános iskolás diákjaink verseny eredményei

Osztály Diák neve Verseny neve Szint Helyezés Felkészítő tanár
2.AAlbert Gizellaénekkerületiezüst fokozatSzalai Kata
2.AOrmós Dániel AndrásversmondókerületiIII. helyezésKelemenné Kozma Judit
2.AKarácsony KárolyváltóversenyfővárosiI. helyezésVarga Ilona
2.ABusa Lillalevelezős matematikaországosarany fokozatKelemenné Kozma Judit
2.AHölgye Dorinalevelezős matematikaországosarany fokozatKelemenné Kozma Judit
2.AOrosz Gergő Attilalevelezős matematikaországosarany fokozatKelemenné Kozma Judit
2.AKarácsony KárolyAtlétika egyéni összetettkerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AKarácsony KárolyAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AOrmós Dániel AndrásAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AKarácsony KárolyVáltóbajnokság (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AOrmós Dániel AndrásVáltóbajnokság (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AOrmós ZitaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AVeisz AnnaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AKarácsony KárolySzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AOrmós Dániel AndrásSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.AOrosz Gergő AttilaMikulás-judo kupafővárosiI. helyezés
2.AOrosz Gergő AttilaPilismarót Tehetségkutazó-judoországosI. helyezés
2.AOrosz Gergő AttilaDomokos László EmlékversenyországosI. helyezés
2.AOrosz Gergő AttilaBakony kupa judoországosII. helyezés
2.BEmese Júlia MargitAtlétika többpróba (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BKovács Réka DorottyaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BSzűcs EmmaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BÜveges AnnaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BGeri Zita CecíliaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BOláh OlivérAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BTóth Ferenc RudolfAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BKovács András KristófAtlétika egyéni összetettkerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BKovács András KristófAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BOláh OlivérVáltóbajnokság (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BTóth Ferenc RudolfVáltóbajnokság (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BOláh OlivérNAP-váltókerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BGeri Zita CecíliaNAP-váltókerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BFarkas GrétaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BGeri Zita CecíliaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BKovács Réka DorottyaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BLaczházi AnnaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BRomán KataSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BSzűcs EmmaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BÜveges AnnaSzivacskézilabda (csapatban)egyébI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BBrunner MarcellSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BHabib Khalil Robert AmgadSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BHabib Khalil Steven AmgadSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BMajer Péter BalázsSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BOláh OlivérSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BTóth Ferenc RudolfSzivacskézilabda (csapatban)egyébIV. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
2.BBoth Emese AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosarany fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BBoth Emese AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BLaczházi AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosarany fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BSipos AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenykerületiarany fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BEmese Júlia MargitLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BGeri Zita CecíliaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BHabib Khalil Steven AmgadLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BHorváth JázminLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BKovács András KristófLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BKovács Réka DorottyaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BLaczházi AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BOláh OlivérLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BRomán KataLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BSzigyártó BoldizsárLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BSzűcs EmmaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BTihanyi Dorina VandaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BÜveges AnnaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosezüst fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BEmese Júlia MargitLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosbronz fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BFarkas GrétaLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosbronz fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BFinta DávidLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosbronz fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BLőrincz BenceLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosbronz fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BSzerencsi ÁdámLegkedvesebb bibliai történetem rajzversenyországosbronz fokozatKiss-Bodnár Melinda
2.BEmese Júlia MargitKinder KupaegyébI. helyezésVarga Ilona
2.BEmese Júlia MargitKinder KupaországosIII. helyezésVarga Ilona
2.BGeri Zita CecíliaKinder KupaegyébI. helyezésVarga Ilona
2.BGeri Zita CecíliaKinder KupaországosIII. helyezés
2.BKovács Réka DorottyaKinder KupaegyébI. helyezésVarga Ilona
2.BKovács Réka DorottyaKinder KupaországosIII. helyezésVarga Ilona
2.BKovács András KristófKinder KupaegyébI. helyezésVarga Ilona
2.BKovács András KristófKinder KupaországosIII. helyezésVarga Ilona
3.ATörök Dorinamellúszás 50 m kerületiI. helyezés
3.ATörök Dorinahátúszás 50 mkerületiI. helyezés
3.ATörök Dorinagyorsúszás 50 mkerületiI. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Mikulás-kupaegyébI. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo UTE Regionális versenyegyébIII. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Pilismarót TehetségkutatóegyébIII. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Domokos László emlékversenyegyébII. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Serdülő és DiákversenyegyébI. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Foodtest-kupaegyébI. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Bakony-kupaegyébII. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo Budaörs-kupaegyébI. helyezés
3.AOrosz DorottyaJudo DiákolimpiaországosI. helyezés
3.AHorvát-Karajz Viktória ZsuzsannaVersmondó versenykerületiII. helyezésGerencsér Mária
3.AHorvát-Karajz Viktória ZsuzsannaÉnek versenykerületiIII. helyezésGerencsér Mária
3.ABogos KatalinABACUS levelező matematika versenyországosezüst fokozatGerencsér Mária
3.ATamási PannaABACUS levelező matematika versenyországosezüst fokozatGerencsér Mária
3.BBadacsonyi Péter AndrásMesés,nagy gondolatok szállnak,vers-és prózamondó,GödöllőegyébKülöndíjBadacsonyi Erika/Édesanya
3.BVillási ÁronRákos-patak élővilága,rajzversenyegyébKülöndíjVasszi Brigitta/Édesanya/
3.BGoschler Áron TamásOrszágos Ifjúsági GOországosI. helyezés
3.BÖhlmayer PannaKinder SportversenyegyébIII. helyezésVarga Ilona
3.BLakatos TímeaKinder SportversenyegyébIII. helyezésVarga Ilona
3.BMlatilik PartikOrszágos Vízilabda - csapatbanországosI. helyezés
3.BHullán BorókaKinder SportversenyegyébIII. helyezésVarga Ilona
3.BHullán BorókaKinder SportversenykerületiI. helyezésVarga Ilona
3.BLakatos TímeaKinder SportversenykerületiI. helyezésVarga Ilona
3.BÖhlmayer PannaKinder SportversenykerületiI. helyezésVarga Ilona
3.BSelmeczi SebestyénKinder SportversenykerületiI. helyezésVarga Ilona
3.BVillási ÁronKinder SportversenykerületiI. helyezésVarga Ilona
3.BSelmeczi SebestyénKinder SportversenyegyébIII. helyezésVarga Ilona
3.BVillási ÁronKinder SportversenyegyébIII. helyezésVarga Ilona
3.BÖhlmayer PannaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaAtlétika egyéni összetettkerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.ANeszmélyi Szabolcs BalázsNAP-váltókerületiII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaNAP-váltókerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.ABakacsi LillaHarmatcsepp döntőországosV. helyezésSzalai Katalin
4.AGoóg PankaLegkedvesebb bibliai történetemországosarany fokozat
4.ABenkó Botond LászlóKolping versmondó versenyegyházmegyeiIII. helyezésSzalai Katalin
4.APolyóka VirágÚszóversenykerületiIII. helyezés
4.ABenkó Botond LászlóVersmondó versenykerületiI. helyezésSzalai Katalin
4.AGoóg PankaRákospatak rajzpályázatkerületiI. helyezés
4.AGoóg PankaPolaris- Nord kupaországosII. helyezés
4.ASass Brigitta KittiHullám kupanemzetköziII. helyezés
4.ABakacsi AndrásKinder SportegyébDöntőbe jutottVarga Ilona
4.ABakacsi LillaKinder SportegyébDöntőbe jutottVarga Ilona
4.BKacskovics Emeseakrobatikus rock and rollországosI. helyezés
4.BHorváth Lídia SáraKolping versmondó versenyegyházmegyeiI. helyezésHagemann Péterné
4.BKerepeszki Csengeakrobatikus rock and rollországosI. helyezés
4.BHorváth Lídia Sáranépdal versenykerületiarany fokozatPalóczi Anikó
4.BSzűcs RékamatematikakerületiI. helyezésHagemann Péterné
4.BSzűcs RékaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.BBertalan LúciaAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.BHorváth Lídia SáraVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.BKacskovics EmeseVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.BSzűcs RékaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésVarga Ilona
4.BKiss Boglár Gabriella"Harmatcsepp" szövegértés versenyországosVIII. helyezésHagemann Péterné
4.BHölgye KristófTeki-Totó matematikaországosbronz fokozatHagemann Péterné
4.BSelmeczi RebekaTeki-Totó matematikaországosarany fokozatHagemann Péterné
4.BSomogyi Borbála SáraPangea matematikaországosDöntőbe jutottHagemann Péterné
4.BTőkés Nelli Petrazongora versenyországosKülöndíj
5.ABarka FülöpRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
5.AGál Balázs GyulaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
5.APotoschi Bernadettnépdal versenykerületibronz fokozatPalóczi Anikó
5.AKiss Lilimellúszás 50 m kerületiI. helyezés
5.BKapin György BendegúzFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
5.BEmese Rita MariannaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
5.BKapin György BendegúzFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
5.BEmese Rita MariannaMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésVarga Ilona
5.BNémeth Virág EmeseMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésVarga Ilona
5.BEmese Rita MariannaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiI. helyezésVarga Ilona
5.BNémeth Virág EmeseVáltóbajnokság (csapatban)kerületiI. helyezésVarga Ilona
5.BNémeth Virág EmeseNAP-váltókerületiIII. helyezésVarga Ilona
5.BGyörgy ViktóriaXIV.Magyar Mazsorett BajnokságországosIII. helyezés
5.BGyörgy ViktóriaMazsorettek X. Vándorkupa VersenyeországosI. helyezés
5.BGyörgy ViktóriaXXVI. Közép-magyarországi amatőr majorette versenyegyébI. helyezés
6.ABolyos Benedek CsanádFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ABenkó Emese MáriaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésVarga Ilona
6.ABenkó Emese MáriaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ALabadics RékaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.AEsztergomi RékaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ABenkó Emese MáriaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ATakács ZitaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ABolyos Benedek CsanádRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.AKovács Laura DorottyaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésVarga Ilona
6.ABenkó Emese MáriaMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésVarga Ilona
6.AKovács Laura DorottyaMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésVarga Ilona
6.ABenkó Emese MáriaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiI. helyezésVarga Ilona
6.BGoschler Levente ÁdámKaán Károly Természet- és Környezetismereti VersenykerületiI. helyezésPánczélné Pető Gizella
6.BTüzes JohannaKaán Károly Természet- és Környezetismereti VersenykerületiII. helyezésPánczélné Pető Gizella
6.BMayer MartinFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BBaranyai AnnaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMolnár EszterKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNagy Dóra KataKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMolnár EszterKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNagy Dóra KataKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNeszmélyi Zsófia LauraKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BBaranyai AnnaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMayer MartinFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BLaczházi Márton LászlóRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMayer MartinRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BÖhlmayer LeventeRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BRácz GergőRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNagy Dóra KataRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMolnár EszterRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNagy Dóra KataMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNagy Dóra KataVáltóbajnokság (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BMayer MartinNAP-váltókerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BSzakmáry RékaMezei futás (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BSzakmáry RékaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
6.BNeszmélyi Zsófia LauraSimonyi Zsigmond kárpát-medencei helyesíró verseny kerületiIII. helyezésJamriskó Mária
7.ADornfeld MárkKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor

Gimnáziumi diákjaink verseny eredményei

Osztály Diák neve Verseny neve Szint Helyezés Felkészítő tanár
10/4.Triebl ZsuzsannaMezzofanti Országos Nyelvi Verseny - AngolországosVI. helyezésTell Ágnes
10/4.Katona Flóra ÁgnesFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Pajti Zsófia ViktóriaFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Varga DóraRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Fodor Anita IzabellaRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Szekeres ZsófiaRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Katona Flóra ÁgnesRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
10/4.Janurik Tímeanépdal versenyországosezüst fokozatPalóczi Anikó
10/4.Lencse AnnaRónay György szavalóversenyfővárosiI. helyezésBakacsi Andrásné
10/4.Lencse AnnaRadnóti Miklós szavalóversenyfővárosiKülöndíjBakacsi Andrásné
10/4.Lencse AnnaMagyar istenes versek szavalóversenyefővárosiI. helyezésBakacsi Andrásné
10/4.Triebl Zsuzsannaközépiskolai helyesírási versenyországosIV. helyezésBakacsi Andrásné
11/5.ASelmeczi ÁronKémia OKTVországosDöntőbe jutottTelek László
11/5.AGyulai EszterFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésHauer Viktor
11/5.ASzigyártó Botond LászlóKatasztrófavédelmi versenykerületiI. helyezésHauer Viktor
11/5.ASzín RichárdKatasztrófavédelmi versenykerületiI. helyezésHauer Viktor
11/5.ASelmeczi ÁronKatasztrófavédelmi versenykerületiI. helyezésHauer Viktor
11/5.ATelek Angelikaközépiskolai helyesírási versenyországosVII. helyezésBakacsi Andrásné
11/5.BMarinovszki SebestyénKatasztrófavédelmi versenykerületiI. helyezésHauer Viktor
11/5.BLénárd NóraMagyar istenes versek szavalóversenyekerületiKülöndíjÁcs Béláné
7/1.AKálmán Benedek Péterprózamondó versenykerületiIII. helyezésNagy Márta
7/1.AKálmán Benedek Péterversmondó versenykerületiIII. helyezésNagy Márta
7/1.ALóczi MárkAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.ATriebl Tamás BenceKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.ATóth BenceKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.AMiseta Máté GyulaFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésHauer Viktor
7/1.AHorváth Emese KataKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.AKovács Kende HunorRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.ALóczi MárkRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.AHorváth Emese KataKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.AAlbert VeronikaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.AMiseta Máté GyulaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésHauer Viktor
7/1.ALóczi MárkMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.ASomogyi ZsófiaAngolkerületiI. helyezésBelcsákné Koncz Ágnes
7/1.BBőr PéterAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.BBakos Tünde ZsuzsannaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BBrunner LauraKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BCsábi ZsófiaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BKacskovics AnnaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BReitinger ZsófiaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSebők Sarolta ÁgnesKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSzigyártó Bernadett DorottyaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BCsábi ZsófiaKidobós (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BCsábi ZsófiaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BVáró Virág ZsuzsannaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BCsábi ZsófiaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BBakos Tünde ZsuzsannaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BReitinger ZsófiaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSzigyártó Bernadett DorottyaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BVáró Virág ZsuzsannaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BNémeth Ajsa RékaMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSebők Sarolta ÁgnesMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSzabó CsengeMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSzigyártó Bernadett DorottyaMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BBőr PéterMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésHauer Viktor
7/1.BBakos Tünde ZsuzsannaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BNémeth Ajsa RékaVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSebők Sarolta ÁgnesVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSzabó CsengeVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSebők Sarolta ÁgnesNAP-váltókerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
7/1.BSass Bence Zoltánmellúszás 50 m kerületiI. helyezés
7/1.BSass Bence Zoltánhátúszás 50 mkerületiII. helyezés
7/1.BSass Bence Zoltángyorsúszás 50 mkerületiII. helyezés
7/1.BSass Bence Zoltánpillangóúszás 50 mkerületiIII. helyezés
7/1.BBarka JohannaEgyházmegyei AngolversenyegyházmegyeiI. helyezésBelcsákné Koncz Ágnes
7/1.BBarka JohannaAngolkerületiDöntőbe jutottBelcsákné Koncz Ágnes
8/2.AGyarmati Csaba RichárdAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.AGyarmati Csaba RichárdKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.ABenkó Boglárka MáriaKidobós (csapatban)kerületiI. helyezésHauer Viktor
8/2.ATamás MartinRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.AMarinovszki András MihályRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.AAndor BalázsRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.AKiss Boglárka OrsolyaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésHauer Viktor
8/2.ABenkó Boglárka MáriaFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.AGyarmati Csaba RichárdMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.ATamás MartinVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.BHaag LeventeAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BZsigmond Tamás ZsoltAtlétika többpróba (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BHaag LeventeKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.BZsigmond Tamás ZsoltKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.BHaag LeventeRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BZsichla DánielRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.BAlbert Emilia ErikaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BVarga AntóniaRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BHaag LeventeFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BZsigmond Tamás ZsoltFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BTóth András BarnabásFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BSzűcs Bence SomaFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BHaag LeventeMezei futás (csapatban) kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BHaag LeventeVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BZsigmond Tamás ZsoltVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BAlbert Emilia Erikanépdal versenyországosarany fokozatPalóczi Anikó
8/2.BTóth LászlóMezei futás (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BTóth LászlóVáltóbajnokság (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
8/2.BTóth LászlóKispályás labdarúgáskerületiIII. helyezésHauer Viktor
8/2.BTóth LászlóNAP-váltókerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Agárdi PéterFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
9/3.Moró Balázs GáborFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
9/3.Cserepes Máté ZoltánFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
9/3.Papp BenedekFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
9/3.Mukk LeventeFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésHauer Viktor
9/3.Kelemen RékaFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Gángoly EnikőFloorball (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Gángoly EnikőRöplabda (csapatban)kerületiII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Gángoly EnikőRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Marton FruzsinaRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Bene DorottyaRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Kurucz Anna KatalinRöplabda (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Gángoly EnikőFloorball (csapatban)kerületiIII. helyezésKorsósné Szijjártó Krisztina
9/3.Gángoly EnikőMezzofanti Országos Nyelvi versenyországosVII. helyezésDézsi Györgyné
9/3.Gángoly Enikőmellúszás 50 m kerületiIV. helyezés
9/3.Moró Balázs GáborMezzofanti Országos nyelvi versenyországosDöntőbe jutottBelcsékné Koncz Ágnes

© 2014 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium - Minden jog fenntartva